Irūna Puzaraitė-Čepononienė – apie ryšį su sese Ineta: „Po tėvelio netekties dar labiau suartėjome“

Seseriška Irūnos ir Inetos Puzaraičių fotosesija / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.
Seseriška Irūnos ir Inetos Puzaraičių fotosesija / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-25 09:00
AA

Seses ir brolius vienija bendri prisiminimai ir kraujo ryšys, tačiau toli gražu ne visi gali pasigirti tokia stipria ir nuoširdžia draugyste, kaip buvusios „Mokinukės“ – seserys Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė. Nors pametinukių santykiai ne visuomet buvo taikūs ir stiprūs, suaugus jų ryšys tapo kaip niekad tvirtas, portalui Žmonės.lt sako Irūna.

Atlikėja, laidų vedėja Irūna Puzaraitė-Čepononienė šiuo metu su šeima gyvena gimtojoje Marijampolėje, o metais jaunesnė jos sesuo, į verslo sritį pasinėrusi Ineta Puzaraitė-Žvagulienė įsitvirtino Vilniuje.

Vis tik Irūna portalui Žmonės.lt sako – nei šeimyniniai, nei profesiniai įsipareigojimai, nei atstumas puoselėti draugystės su Ineta netrukdo. Neseniai ji su sese įsiamžino fotosesijoje.

Nuotraukomis pasidalijo su Žmonės.lt, o kartu papasakojo apie ypatingą judviejų ryšį.

Bene joks sesių ryšys neįsivaizduojamas be barnių: vaikystėje – dėl žaislų ir tėvų dėmesio, vėliau – dėl vaikinų, pasiekimų ir begalės kitų priežasčių. Ar tai jums pažįstama?

 Nebuvome labai pasiturinti šeima, tad tekdavo viskuo dalintis. Atsimenu, kad dažnai mano nešioti drabužiai atitekdavo sesei. Tuo metu to nesureikšmindavome, bet turbūt pasąmonėje užstrigo tokios