Irūna Puzaraitė-Čepononienė – apie tvirtą ryšį su vyru, motinystės instinktą ir svajonių namus

„Jei reikėtų rinktis, karjera ar asmeninis gyvenimas, be abejo, pasirinkčiau šeimą. Sutampa mano ir vyro vertybės, požiūris į daugelį dalykų. Harmoningai gyvename ir pildome bendras svajones“, – gražiais santykiais su sutuoktiniu Roku (31) džiaugiasi dainininkė Irūna PUZARAITĖ-ČEPONONIENĖ (34). Prie tėvų glaudžiasi Toras (6) ir Glorija (4).

Irūna Puzaraitė-Čepononienė su šeima / Tomo Kaunecko nuotrauka
Irūna Puzaraitė-Čepononienė su šeima / Tomo Kaunecko nuotrauka
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
2024-03-27 14:21
AA

Irūna Puzaraitė-Čepononienė su vyru Roku išskirtinėje „Žmonės“ fotosesijoje pirmąkart parodė savo vaikus. Papasakojo, kodėl tiek laiko Torą ir Gloriją saugojo nuo svetimų akių. Rokas Čepononis taip pat atskleidė, kodėl ryžosi kardinaliems karjeros pokyčiams ir ką veikia pasitraukęs iš kariuomenės.

Vasarą bus aštuoneri metai, kai esate susituokę...

Irūna: Su Roku skaičiavome, kad esame pažįstami šešiolika metų – beveik pusę gyvenimo. Tai stipru! Santuoka mūsų santykių gal nepakeitė, bet tiek laiko būdami drauge tikrai turėjome vienas kitam įtakos.

Rokas: Manau, mudu pasikeitėme, ir ne kartą.

Irūna: Kai kada pasigendu tos senosios savęs – su charakteriu. Gal kartais norėtųsi daugiau atsakomybės prisiimti. Bet labai gera turėti tokią antrąją pusę, kuria galima besąlygiškai pasitikėti.

Rokas: Aš gal pagaliau šiek tiek sumažinau gyvenimo tempą. Anksčiau, galima sakyti, mano moto buvo tapęs tikslas nė vienos dienos nepraleisti tuščiai, ko nors neišmokus. Pajutau, kad laikas šiek tiek atsipalaiduoti, nes taip save spaudžiant gali atsirasti ne tik psichologinių, bet ir fizinių problemų.

Žurnalas Žmonės 2024/13

Jūsų šeima „Žmonių“ viršeliui pozuoja pirmą kartą. Anksčiau nenorėjote rodyti vaikų. Jų nebuvo matyti ir socialiniuose tinkluose. Kodėl tiek laiko Torą ir Gloriją saugojote nuo svetimų akių?

Rokas: Kai jų susilaukėme, išsyk susitarėme, kad nerodysime socialiniuose tinkluose dėl įvairių priežasčių. Viena iš jų – elementarus