Iš atostogų Romoje grįžusi atlikėja Neringa Šiaudikytė papuolė į lietuvišką žiemą

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šalies gatves nuklojęs sniegas ir spustelėjęs šaltukas nebuvo maloni sugrįžimo dovana atlikėjai ir grupės „Naujos pupytės“ narei Neringai Šiaudikytei. Iš atostogų Romoje parskridusi mergina iš karto puolė tūlotis šiltais drabužiais, nes susirgti jai šiuo metu – nevalia.

„Laukia daug naujų projektų, nemažai pasiruošimo reikalaujanti atranka į „Euroviziją“, studijos, todėl susiplanavau kelias dienas ir išlėkiau su drauge į Romą. O ten dar buvo šilta...“, – saulėtomis dienomis Italijos sostinėje džiaugėsi Neringa.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.

Romoje atlikėja viešėjo antrą kartą. Pirmąjį kartą šis miestas tapo tik trumpa stotelė pakeliui į koncertą kitame Italijos miestelyje. „Su choru sustojome Romoje naktį, apie 3 valandą, ir turėjome laiko iki 12 valandos dienos. Buvo įspūdinga matyti bundantį miestą, bet, deja, neteko lankytis nei Koliziejuje, nei muziejuose, todėl į Romą vykau antrą kartą“, – Žmonės.lt pasakojo pirmadienio naktį iš Italijos grįžusi mergina.

Kelionės metu Neringa su gidu aplankė Koliziejų, apžiūrėjo žymiausias Romos vietas ir aplankė kelis muziejus. Vieną dieną atlikėja su drauge skyrė Florencijai, tačiau dėl blogo oro merginoms teko griebti ekskursiją autobusu ir taip apžiūrėti visą miestą.

„Šių miestų grožis – neapsakomas. Teko nemažai keliauti, bet kol kas Roma man pats gražiausias ir romantiškiausias miestas. Na, o kalbant apie Florenciją, nesistebiu, kodėl šitiek menininkų ten gyveno. Tai ypatingą aurą skleidžiantis miestas“, – susižavėjimo Italija neslėpė Neringa.

Kadangi atlikėja į Romą skrido tik su rankiniu bagažu, daug lauktuvių ar pirkinių parsivežti negalėjo. Tačiau tai netrukdė apžiūrėti parduotuves ir įsitikinti, kad užsienyje apsipirkinėti tikrai pigiau nei Lietuvoje. „Kai mano honoraras bus pakankamai didelis, važiuosiu shopintis į Italiją“, – būsimus pirkinius planavosi Neringa.

Šios kelios dienos Italijoje dar kurį laiką bus vienintelės merginos atostogos, nes visi lapkričio savaitgaliai – parduoti, o mėnesio pabaigoje laukia naujas muzikinis projektas su didžėjais „Flaks & Beats“. „Jungiamės ir darysime bendrus vakarėlius klubuose. Ateityje turime ir planų apie bendras dainas“, – apie būsimus projektus užsiminė N.Šiaudikytė.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.

 

Skaitykite daugiau