Iš Dakaro – prie Karibų jūros: motociklininkas A.Gelažninkas su žmona Emilija mėgavosi žydrąja pakrante

Emilija ir Arūnas Gelažninkai / Asmeninio archyvo nuotr.
Emilija ir Arūnas Gelažninkai / Asmeninio archyvo nuotr.
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
2021-02-11 18:33
AA

Profesionalus lenktynininkas, šių metų Dakaro ralio „vienišių“ klasės čempionas Arūnas Gelažninkas (35) su žmona Emilija (27) prisipažįsta seniai svajoję apie tokias atostogas. Prie Karibų jūros dvi savaites praleidusi pora su portalu Žmonės.lt dalijasi gražiausiomis viešnagės akimirkomis.

Dar visai neseniai Arūnas Gelažninkas maudėsi pergalės spinduliuose. Jis šiais metais tapo pirmuoju lietuviu, užėmusiu aukščiausią vietą Dakaro ralio „Original by Motul“ klasėje, dar vadinamoje „vienišių“ įskaita.
Arūnas ir Emilija Gelažninkai / Asmeninio archyvo nuotr.
Po įtempto maratono Saudo Arabijoje tiek sportininkas, tiek jo ištikima palydovė, žmona Emilija, nusprendė skirti laiko sau. Pailsėti pora susiruošė į Dominikos Respubliką, kurioje praleido keturiolika dienų.
 
„Dominiką rinkomės todėl, kad pandemijos metu tai yra viena patogiausių krypčių atostogoms, šalis įsileidžia turistus ir pilnai juos aprūpina“, – pasakojo Arūnas.
 
Kartu su Emilija jie jau seniai buvo nusprendę, kad nori vykti prie žydros Karibų jūros. Viliojo auksiniai paplūdimiai ir egzotiška ramybė.
 
Arūnas Gelažninkas / Asmeninio archyvo nuotr.
„Po Dakaro abiems tikrai pavyko atsigauti, pirmą savaitę ilsėjomės iš širdies, o antrąją aš jau pradėjau ruoštis artėjančioms varžyboms Dubajuje“, – atviravo sportininkas.
 
Prieš keletą metų jiedu su žmona lankėsi ir Meksikoje, kuri vilioja turistus iš viso pasaulio, todėl šį kartą dėl savo pasirinkimo ir vėl atostogauti prie sužavėjusios Karibų jūros jie absoliučiai neabejojo.
 
Pora bilietus įsigijo skrydžiui iš Varšuvos. Pati kelionė, anot Arūno, buvo paprasta ir lengva.
 
„Nors skrydis ir truko 11 valandų, jis buvo tiesioginis, todėl laikas neprailgo.“
 
Vos išlipusius iš lėktuvo Arūną su Emilija pasitiko saulė ir giedras dangus.
 
„Dominikoje žavėjo paplūdimių laukinis grožis, puiki vietinių nuotaika ir garsi muzika. Atmosfera ten buvo neįtikėtina. O ką jau ir besakyti apie vaizdus, kurie – tarsi iš atviruko“, – kalbėjo pašnekovas.
 
Šiuo metu, pasak Arūno, Dominikoje turistų labai mažai, todėl būti populiariausiose vietose vos dviems – didelis pliusas.
 
„Mums labiausiai patiko Samana sala, kur jausmas lyg būtum kitokioje Dominikos Respublikoje, taip pat iš čia galima lengvai nuplaukti ir pamatyti banginius ir mums tikrai pasisekė, nes jie pasirodė ne vieną kartą.
 
Arūnas Gelažninkas / Asmeninio archyvo nuotr.
O dar vienoje salelėje, kuri labai labai maža, buvome visiškai dviese. Nors ir pliaupė lietus, tačiau vandens šiltumas ir skaidrumas bei kelionė greita valtimi per krūmynus, augančius virš vandens, buvo tikrai verta dėmesio. Jausmas lyg būtum viduryje džiunglių.“
 
Vos sugrįžęs iš Dominkos Arūnas ėmė ruoštis kelionei į Dubajų.
 
„Pirmiausia manęs ir mano enduro mokyklos #agdakarschool mokinių laukia intensyvus metas, treniruosiuosi pats bei padėsiu įgyti „dykumų“ patirties naujokams. Iškart po to – Covid-19 testai ir varžybų startas Pasaulio taurės Baja ralio varžybose, kurios truks 2 dienas, šios varžybos savo principu panašios į Dakaro ralį, jose taip pat dalyvauja stipriausi pasaulio lenktynininkai, jei planai nesikeis, į Lietuvą su Emilija planuojame grįžti vasario 21 dieną“, – Žmonės.lt sakė motociklininkas.
Emilijos ir Arūno Gelažninkų atostogos Dominikos Respublikoje (19 nuotr.)
+13