Iš „Eurovizijos“ iškritę „Fusedmarc“: „Nepergyvenkit, neverta“

Fusedmarc / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Fusedmarc / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-12 01:15
AA

„Nepergyvenkit, neverta“, – kitus guodė „Fusedmarc“ vokalistė Viktorija Ivanovskaja po to, kai Lietuva po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio iškrito iš konkurso. Nors rezultatai nėra patys geriausi, grupės nariai Viktorija ir Denisas Zujevas širdgėlos nejaučia.

„Labai geras jausmas. Mes padarėme tai, ką norėjome. Nuo šio momento mūsų kelias nesibaigia, esame labai laimingi dėl mūsų draugų, dėl mūsų šalies, dėl tų, kurie mus palaikė. Mes gavom meilės, tai buvo labai šilta. Net neįmanoma papasakoti, kaip tai buvo smagu“, – kalbėjo Viktorija.

„Galų gale, pasaulis gavo tą žinutę, kurią mes siuntėme“, – pridūrė Denisas.

Fusedmarc / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Fusedmarc“ nariai savo pasirodymu yra patenkinti. Atlikėjai įsitikinę – jie 100 proc. išpildė savo numerį. Tad kodėl Europa jų neįvertino deramai?

„Manau, visi žino, kodėl taip įvyko. Mūsų širdyse lieka muzika, lieka šventė, mūsų gyvenimas lieka toks pat nuostabus, – sakė Viktorija. – Mes labai laimingi, kad buvome Kijeve. Mes pamatėme žmones, pamatėme, kas yra palaikymas, stiprybė ir mes toliau bendrausime su visais gerbėjais. Bandysime nepaleisti to. Tai buvo jėga. Tai buvo laimė iki ašarų. Mes buvome tokie, kokie esame ir norėjome visą laiką padaryti kuo geriau.“

„Fusedmarc“ – vieni nuoširdžiausių šių metų „Eurovizijos“ dalyvių. Jie nuoširdžiai kovojo, nuoširdžiai išdalino save scenai ir atvirai priėmė visus naujus iššūkius. Todėl išgirdę klausimą, ar dar kartą dalyvautų „Eurovizijoje“, jie nesuabejojo.

„Jeigu atsirastų tokia daina ir pakviestų mus, tai būtinai“, – sakė Viktorija.

Fusedmarc / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Atlikėjai atviravo, kad antrojo pusfinalio rezultatai juos nustebino. Ir ne tik dėl to, kad jie nedalyvaus finale. Pavyzdžiui, Denisas stebėjosi Rumunijos sėkme, bet plačiau į kalbas nesileido.

„Kažkaip nesinori kalbėti apie tuos, dėl kurių patekimo į finalą nustebau“, – diplomatiškai tarė jis.

Pastarieji trys mėnesiai „Fusedmarc“ nariams buvo labai įtempti, tad pirmiausiai Viktorija ir Denisas planuoja padėkoti komandai, o po to – susitikti su artimaisiais.

„Mes nueisime prie mūsų komandos, apkabinsime ir šilti žodžiai vienas kitam neišseks. Dabar mes tiesiog negalime vienas kito paleisti.

Mes turėjome šaunią komandą. Jau jaučiu, kas bus toliau. Tai – nauji žingsniai, gražūs darbai, kurie mūsų laukia Lietuvoje. Viskas nuostabu. Nėra visiškai jokio išgyvenimo jausmo. Viskas taip, kaip turėjo būti – su Dievu negalima ginčytis“, – kalbėjo Viktorija.

Atlikėjai tikino, jog nesigaili dalyvavę „Eurovizijoje“. Kritika jų negąsdina, tad jei galėtų atsukti laiką, jie vis tiek elgtųsi lygiai taip pat.

O ko gali tikėtis „Fusedmarc“ gerbėjai?

„Mes surengsime didžiulę šventę savo studijoje. Ten telpa 300 žmonių. Mes surengsime padėkos koncertą, iškepsime didžiulį tortą ir atšvęsime“, – sakė Viktorija.

Fusedmarc po pusfinalio (15 nuotr.)
+9