Iš JAV paviešėti grįžusi dainininkė Neringa Šiaudikytė – apie naujus planus ir paleistą meilę

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Daugiau nei mėnesis – tokias ilgas atostogas po pusantrų metų pertraukos sau suplanavo dainininkė Neringa Šiaudikytė (30). Jas atlikėja nusprendė praleisti ne JAV, kur gyvena pastaruoju metu, o Europoje. 

„Šiek tiek pakeliavau, bet, aišku, daugiausiai laiką leidžiu gimtinėje“, – pasakojo pašnekovė.

Čia N.Šiaudikytė turi ir muzikinių, ir verslo planų. Vos paskridusi į Lietuvą, ji dalyvavo privačiame renginyje, kur mėgavosi tuo, ko per karantiną buvo labiausiai pasiilgusi – pasirodymu scenoje. Vėliau atlikėjos laukė dar keli koncertai, laikas su artimaisiais, verslo susitikimai. Pakeliui – ir nauja daina apie paleistą meilę.

„Visi tokių turime“, – neabejojo su komanda sukurtą kūrinį netrukus pristatysianti dainininkė.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.

Kol kas atgalinio skrydžio bilieto į JAV N.Šiaudikytė nėra įsigijusi, tad, gali būti, kad dainos premjera įvyks ir Lietuvoje.

Aktyviai į kūrybą pasinėrusi atlikėja pasakoja, jog jos muzikinė karjera išvykus už Atlanto nenutrūko – spalį jau yra suplanuotas koncertas Los Andžele, daug darbų laukia ir įrašų studijoje.

„Karantinas daugeliui buvo nelengvas. Turėjome gyventi kitaip, lėčiau. Tik vasarą pavyko šiek tiek pailsėti nuo ribojimų, kurie, dėl pasaulyje siaučiančių naujų viruso atmainų, matyt, vėl pakoreguos mūsų kasdienybę“, – svarstė N.Šiaudikytė.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.

Gyvendama užjūryje ji labiausiai pasiilgsta savo šeimos. „Amerikoje jau turiu draugų, darbų ir gana įtemptą dienotvarkę. Pripranti prie kitų sąlygų, rutinos. Juk visur gerai, kur jaučiamės esą reikalingi“, – sakė dainininkė.

Grįžusi į Lietuvą, N.Šiaudikytė nusprendė kuo daugiau vaikščioti pėsčiomis. Ji šypsosi – taip ne tik sveikiau, bet, kartais ir greičiau.

„Ir dar... skiriu čia laiko sau tiek, kiek reikia. Aplankiau jau beveik visus grožio meistrus ir pasilepinau tomis procedūromis, kurias itin mėgau“, – sakė N.Šiaudikytė.

Neringos Šiaudikytės atostogos Europoje (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau