Iš ketvirto aukšto iškritęs renginių vedėjas Edvinas Vadoklis prašo pagalbos: „Viliuosi sulaukti palaikymo“

Edvinas Vadoklis / Liudmilos Felčinskajos nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 27 dieną renginių vedėją Edviną Vadoklį ištiko nelaimė – jis iškrito iš ketvirto aukšto. Daugybinius kūno sužalojimus patyręs vyras tik praėjus keletui mėnesių ryžosi paviešinti įvykio detales bei paprašyti pagalbos.

Apie nelaimingą atsitikimą E.Vadoklis papasakojo savo feisbuko įraše, kuriuo pasidalijo šimtai vyro pažįstamų, draugų bei kitų jam neabejingų žmonių. Edvinas neslėpė – prašyti pagalbos jam yra sudėtinga.

„Artėjant ypatingai nelaukiamam gimtadieniui, simboliška, bet aš apie nueitą kelią ir jame sutiktas duobes. Tiksliau apie vieną didelę ir labai skausmingą, į kurią įpuoliau.

Vieni žinote, kiti – girdėjote, treti – nieko nenutuokiate, bet toji duobė yra tai, kad š.m. liepos 27 dieną iškritau iš ketvirto aukšto. Patyriau daugybinius kūno sužalojimus, sumušti vidaus organai, lūžę kaulai, pabirę dantys...

Tiek man, tiek mano artimiesiems, teko patirti išties labai daug: atsargios ir labai kuklios prognozės dėl išgyvenimo, vėliau – dirbtinai sukelta koma, 8 operacijos, dializės, kraujo pylimai.... Tik patyrusių ir nuostabių gydytojų dėka buvau ištrauktas iš mirties nagų, įdėjęs ir pats nemažai pastangų, šiandien jau galiu sakyti – blogiausia yra praeityje. Nors ateitis dar labai miglota, prognozės geros – įmanomas pilnas atsistatymas, tik laukia ilgas gydymas, reabilitacija, o kada savarankiškai atsistosiu ant kojų ir galėsiu dirbti, kol kas lieka neaišku.

Įvykus šiam visai nelinksmam likimo pokštui, neslėpsiu, buvau ne vienas, bičiulio draugijoje, su taure rankoje... Tikiu, kad visų gyvenimuose būna tokių akimirkų... Dėl to, jau trečias mėnuo negaunu jokių nedarbo išmokų, o tai reiškia, gyvenu be pajamų. Turbūt, galima nuspėti, kiek tenka patirti išlaidų... O dar nebuvo pilnai atsistatyta po visų covidų ir karantinų...

Draugai, bičiuliai, kolegos ir bendraminčiai, prašau Jūsų pagalbos.

Tie, kas mane pažįstate, suprasite, į kokią duobę įpuoliau ir kiek man reikėjo perlipti per save, kad šis prašymas atsirastų. Tikiu, kad geri darbai sugrįžta karmos taškais, juk sakoma, kad dalinantis džiaugsmu jis didėja, o bėda – sumažėja. Žengiu žingsnį šiuo man visiškai nepažįstamu keliu. Viliuosi sulaukti daugiau palaikymo nei pasmerkimo“, – rašė jis.

Artėjant ypatingai nelaukiamam gimtadieniui,simboliška, bet aš apie nueitą kelią ir jame sutiktas duobes. Tiksliau apie...

Posted by Edvinas Vadoklis on 2021 m. spalio 3 d., sekmadienis
Skaitykite daugiau