Iš „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ projekto daug kam netikėtai iškrito Donatas Baumila-Dūnis ir Rasa Židonytė

Donatas Baumila-Dūnis ir Rasa Židonytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Donatas Baumila-Dūnis ir Rasa Židonytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-09-16 19:39
AA

Sekmadienio vakarą ketvirtojoje LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ laidoje debiutavo dar viena nauja pora – prieš savaitę iš projekto iškritusio Lino Karaliaus gyvenimo draugė Gintarė Gurevičiūtė ir jos šokių partneris Vytautas Mackonis. Kiek netikėtai šokių vakaras baigėsi Donatui Baumilai-Dūniui ir Rasai Židonytei. Pora, kuriai šiame projekte buvo prognozuojama šviesi ateitis, liko paskutinė ir bent jau kuriam laikui atsisveikino su šokiais eteryje.

Praėjusį sekmadienį vykusioje antrojoje laidoje pirmąsyk parketą išmėgino aktorė Aušra Štukytė su partneriu Tomu Slausgalviu. Tačiau iš projekto nuleidus galvą teko pasitraukti verslininkui Linui Karaliui ir jo šokių partnerei Rūta Ramanauskaitei. Primename, kad įvyko ir šiokia tokia naujovė – Merūną Vitulskį pakeitė jo žmonos Erikos Vitulskienės ir Andriaus Butkaus duetas. Merūnas į projektą grįš iš karto po gastrolių Ispanijoje.

Žiūrovams jau įprastą komisijos trejetą – pirmininkę Editą Daniutę, etiketo guru Giedrių Drukteinį ir balerūną Vytautą Liškauską – papildė buvęs šio projekto vedėjas Rolandas Vilkončius.

Šis sekmadienis projekto  „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyviams virto tikru išmėginimu. Mat jie turėjo inscenizuoti gražiausias ir įspūdingiausias visų laikų meilės istorijas. Pirmieji pasirodė projekto debiutantai Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis ča ča ča žingsniu perteikę modelio Kate Moss ir rokerio Pete'o Doherty meilės istoriją. Aistringas šokis baigėsi netikėtumu – Gintarė rankoje laikytą butelį sudaužė tiesiai Vytautui į galvą. Butelis, suprantama, buvo butaforinis.

Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško nusprendė visiems parodyti, kaip princesė Diana ir jos mylimasis egiptietis kino prodiuseris Dodis Al-Fayedas šoktų Vienos valsą, jei tik turėtų šią galimybę. Tačiau nei komisijos nariams, nei Vyteniui Pauliukaičiui šokis nepatiko ir šių balai buvo itin skurdūs.

Daugiausiai šurmulio salėje sukėlė ča ča ča sušokę Mantas Stonkus ir Ala Karpenko. Legendinę estradinės muzikos porą Eugenijų Ivanauską ir Nelly Paltinienę įkūnijusiems šokėjams publikoje netilo švilpimas, plojimai ir aikčiojimai iš susižavėjimo. Seksualiausios poros titulą pelniusi Kristinos Navickaitės-Tinos ir Tado Rimgailos pora įkūnydami Gražuolę ir Paryžiaus Kvazimodą pasirinko ne lėtą ir romantišką valsą, o ritmingą kvikstepą.

Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis / Gretos Skaraitienės nuotr.

Ant parketo nuo Šreko iki Barboros Radvilaitės

Medikė Jurgita Grabauskienė ir Rimvydas Černajus nusprendė į meilės temą ir romantiką pasižiūrėti šmaikščiai. Šokėjai pasirinko animacinės poros – princesės Fionos ir Šreko – meilės istoriją. Jie sušoko smagų džaivą pagal grupės „Smash Mouth“ dainą „I'm A Believer“, kuri ir skambėjo filmuko metu.

Katažina Niemycko ir Dainius Dimša pasirinko legendomis apipintą ir į istorijos vadovėlius įėjusią Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istoriją. Karališkais apdarais pasipuošusi pora romantiškai sušoko valsą. Primename, kad praėjusį ketvirtadienį Katažina portalui Žmonės.lt pripažino, šia meilės istorija pradėjusi domėtis visai neseniai.

Tomas Eigertas ir Nerilė Senulytė pasirink XVIII amžiuje užgimusią meilės istoriją tarp kompozitoriaus Wolfgango Amadeus Mozarto ir jo meilužės Cecilia Apfelbaum. Pora sušoko energingą sambą. Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas sušoko aistringą ir mirtiną vampyro meilės istoriją. Tikras iltis pas odontologę įsidėjęs Andrius po sušokto Vienos valso skendėjo tikrose liepsnose.

Donatas Baumila ir Rasa Židonytė nepasirinko jokių konkrečių personažų ir tapo tiesiog „ja“ ir „juo“. Elegantiškais XX amžiaus apdarais pasidabinę šokėjai sušoko kvikstepą.

Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis įsikūnijo rusų dramaturgo Michailo Bulgakovo romano herojus Meistrą ir Margaritą ir šoko lėtą, romantišką, bet temperamentingą rumbą. O štai Juozas Liesis ir Elena Leonova nusprendė suvaidinti menamą Elvio Preslio ir Marilyn Monroe meilės istoriją. Pora energingai šoko džaivą. Paskutinioji pora Andrius Butkus ir Erika Vitulsienė nusprendė sušokti mirtiną pasadoblį.

Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis / Gretos Skaraitienės nuotr.

Netikėta atomazga

Daugiausiai balų komisija skyrė Katažinai Nemycko ir Dainiui Dimšai, Jurgai Anusauskienei ir Andriui Greblikui bei Erikai Vitulskienei su Andriumi Butkumi.

Papildomus tris balus Vytenis Pauliukaitis skyrė Tomui Eigertui ir Nerilei Senulytei. Žiūrovai daugiausiai balsų atidavė Kristinai Navickaitei-Tinai ir Tadui Rimgailai.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad su projektu daug kam netikėtai turi atsisveikinti D.Baumila-Dūnis ir R.Židonytė. Tačiau projekto rengėjai dievagojosi, jog netikėtai iškritusi pora dar turės šansą sugrįžti į eterį. O kitą sekmadienį ant karštojo parketo pasirodys dainininkė Liepa Mondeikaitė su Audriumi Židoniu.

Ketvirtosios laidos dalyvių galutinė rikiuotė:

1. Erika  Vitulskienė ir Andrius Butkus
2. Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila
3. Katažina Nemycko ir Dainius Dimša
4. Mantas Stonkus ir Ala Karpenko
5. Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško
6. Juozas Liesis ir Elena Leonova
7. Tomas Eigertas ir Nerilė Senulytė
8. Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas
9. Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis
10. Jurgita Grabauskienė ir Rimvydas Černajus
11. Donatas Baumila-Dūnis ir Rasa Židonytė

Dėmesio: kviečiame išrinkti labiausiai jus sužavėjusią šokėjų porą ketvirtoje „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ laidoje (apklausą rasite žemiau po straipsniu).

Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis / Gretos Skaraitienės nuotr.