Iš ligoninės paleistas Stano pristato dainą: dėl traumos buvo kaltas D.Zvonkus

Stanislavas Stavickis-Stano / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Ligoninėje atsidūręs Stanislavas Stavickis-Stano ne juokais išgąsdino savo gerbėjus, tačiau vėliau juos nuramino – pergyventi nėra ko. Galiausiai Stano išėjęs iš gydymo įstaigos papasakojo, kas nutiko iš tiesų ir pristatė naują dainą „Draugai“.

„Viskas, baigėsi mano nuotykiai ligoninėje. Šiandien išrašė ir paleido namo“, – džiūgauja Stanislavas Stavickis-Stano. 
 
Tik išėjęs pro ligonines duris, atlikėjas nuskubėjo į įrašų studiją, kur sudėjo galutinius štrichus savo ir Elenos Puidokaitės-Bruzgulienės, dar žinomos Atlantos slapyvardžiu, dainoje.
 
Stanislavas Stavickis-Stano / Asmeninio albumo nuotr.
„Daina turėjo būti paleista jau prieš porą savaičių, bet atsidūriau ligoninėje. Tai kas gi man buvo nutikę? Papasakosiu.
 
Dirbu su neadekvačiu žmogumi ir labai kenksmingomis darbo sąlygomis. Su žmogumi, kuris normalios kalbos nesupranta, todėl buvau priverstas lankyti bokso treniruotes. Ko gero jau atspėjote, kad tas žmogus Deivydas Zvonkus“, – šmaikštavo Stano. – Per bokso treniruotę man plyšo plautis. Tai vadinama trauminiu pneumotoraksu. Turiu tam polinkį. Trauma tikrai nėra rimta. Nuostabūs Santariškių gydytojai mane pagydė ir paleido namo. Reiškiu begalinį dėkingumą visam kolektyvui. Kurį laiką pagrindinis mano sportas bus šaškės. Tad Deivydas  su manim dabar kovos prie šaškių stalo ir kaip visada pralaimės“.
 
Stano neprarasdamas geros nuotaikos kviečia klausytis naujausio jo ir Atlantos dainos „Draugai“.
 
Stanislavas Stavickis-Stano (40 nuotr.)
+34
Skaitykite daugiau