Iš milijonierių salos grįžusi A.Muzikevičiūtė nėrė į naują veiklą: „Supratau, kad man tiek neužtenka“

 Aušra Muzikevičiūtė
Aušra Muzikevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2024-02-08 12:26
AA

Po ilgų gyvenimo metų iš milijonierių rojumi vadinamos Šv. Bartolomėjaus salos į Lietuvą grįžusi Aušra Muzikevičiūtė pristato savo naują kūrybinį projektą-mokymus su dirbtuvėmis „Esu Sau“.

Šie mokymai vyks studijoje „Glance“, Vilniaus senamiesčio širdyje ir yra skirti visiems, kurie nori puoselėti savo prigimtinį smalsumą mados, stiliaus, vizijų įgyvendinimo, estetinės pulsacijos kiekviename gyvenimo žingsnyje ir emocinės brandos kelyje, rašoma pranešime spaudai.

Kaip pati Aušra sako, tai – ilgus metus nešiota unikali vizija, pagaliau tapusi realybe.

„Jau seniai ieškojau būdų, kaip visą savo kūrybinę ir gyvenimo patirtį bei žinias (Aušra yra buvusi TV ir radijo laidų vedėja, dabar mados, stiliaus ir požiūrio kūrėja, lektorė, kūrybininkė – red. past.) apjungti taip, kad būtų įdomu ir gyva.

Aušros Muzikevičiūtės renginio akimirka

Vesdama kursus apie madą, supratau, kad man tik tiek neužtenka – per siaura sritis. Mane domina ir žavi ne tik išorė. Man labai svarbu, kas po ta išore slepiasi. Kaip žmogus jaučiasi, kokia jo vidinė kultūra. Ką jis spinduliuoja ne tik išore, bet ir savo emocine būsena. Labai norėjau dalintis tomis žiniomis, kurias įgijau kūrybiškumo workshopuose Niujorke ir Italijoje, todėl į šiuos mokymus bus įtraukiami ir workshopai – taip žinios taps gyvomis.

Dirbdama su studentais, pastebėjau, kaip sunku atsistojus prieš auditoriją pristatyti savo ilgai ruoštą projektą, kalbėti apie save ir papasakoti, kas tau įdomu. Todėl į kursus nutariau įtraukti ir viešojo kalbėjimo pagrindus“, – dalijasi Aušra.

Aušros Muzikevičiūtės renginio akimirka

„O kaip save pristatome toje šiai dienai jau nediskutuotinai „must have“ socialinėje erdvėje? Juk čia visi esame vieši žmonės. Kiekvienas esame asmeninis prekinis ženklas! Todėl svarbu suprasti ir atsakingai žiūrėti į tai, kokį turinį komunikuojame ir kaip.

Daug informacijos šiandien randame Google arba pasitelkę dirbtinį intelektą, bet visi sutiksime, kad niekas neatstos gyvo mokymo, gyvo bendravimo su tuos pačius interesus, tikslus ir siekius turinčiais žmonėmis, leidžiant vakarus ne namie ir vėl prie kompiuterio ar telefone, o čia, nuostabioje kūrybiškoje senamiesčio aplinkoje, bendraminčių draugijoje. Dovanojant laiką sau, toli nuo kasdienių rūpesčių ir įgrįsusios rutinos, gilinant supratį apie tai, kas gi „Esu Sau“, – priduria pašnekovė.

Prie šio projekto jungiasi Aušros buvusi mados industrijų studentė Jacinta Purauskaitė. Jacinta yra modelis ir prekinio ženklo „Glance“ įkūrėja, mados ir stiliaus žinovė.

Aušra ir Jacinta kviečia tapti labai įdomios kelionės bendražygiais vasario 20 d. „Glance“ studijoje Vilniuje, o norinčiųjų keliauti toliau lauks kelionės į Niujorką, Florenciją ir visur kitur, kur estetinė pulsacija nurauna stogą.

Fotogalerija:

Aušros Muzikevičiūtės renginys „Esu Sau“ (34 nuotr.)
+28