Iš „Mis Fashion TV“ grįžusi Simona Burbaitė: „Neleisiu intrigoms griauti mano svajonių“

Simona Burbaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Simona Burbaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-01 12:55
AA

Praėjusią savaitę Kipre vykęs „Miss Fashion TV“ konkursas baigėsi, tačiau įspūdžiai ir emocijos jame dalyvavusiai Simonai Burbaitei išliks ilgam. Visko tiek daug patirta, kad antradienį į Lietuvą sugrįžęs modelis sako dar gyvenanti saulėtos salos ritmu ir turinti apie ką pamąstyti.

Finale Simona nesublizgėjo ir į geriausiųjų dalyvių sąrašą nepateko, tačiau dėl to ji nenusimena. Anaiptol. „Dažnai laimėtoja būna ne ta, kuri stovi ant scenos su karūna“, – įsitikinusi ji.

Tačiau daug skaudžiau – ne nusisukusi pergalė, o žmonių, kuriais tikėjai, pagalių kaišymas į ratus. Dar būdama Kipre Simona Žmonės.lt papasakojo apie pirmas dienas konkurse. Tuomet mergina neslėpė nusivylimo organizatorių požiūriu, nevyniojo žodžių į vatą kritikuodama kitų šalių atstoves.

Toks Simonos požiūris papiktino ją konkursui rekomendavusią, 2014 metų „Miss Fashion TV“ nugalėtoją Karoliną Toleikytę. Ši nepagailėjo kritikos ir merginos kaip reikiant apsižodžiavo socialinėje erdvėje.

Simona Burbaitė su konkurso dalyvėmis / Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau aistroms atslūgus Simona, sako, į viską žiūrinti paprasčiau. O jai kandžių pastabų nepagailėjusiai Karolinai linki tik pačios geriausios sėkmės.

„Karolina – daug pasiekusi, labai ją sveikinu. Ji garsina Lietuvos vardą būdama ant populiariausių, didžiausių žurnalų viršelių. Tačiau kaip ir kiekviename konkurse ar bet kur, kur yra moterų grožis – yra ir intrigų. Reikia tiesiog išmokti nekreipti į jas dėmesio“, – sakė ji.

Simona neslepia nusivylimo kolegės požiūriu į ją. Esą tuomet, kai labiausiai reikia palaikymo, ši, užuot užtarusi, ėmė ją viešai kritikuoti.

„Esu tiesus žmogus visomis prasmėmis – gyvenu be melo, apgaulių ar povyzos, palaikydama kitus. Būdama už tūkstančio kilometrų neturėjau galimybės Karolinai pasakyti, ką iš tiesų galvoju. Nesu iš tų, kurios mėgsta viešai skalbti savo drabužius. Daug ir sunkiai dirbu, daug mokausi, stengiuosi aplink save susikurti pozityvią energiją ir nenoriu, kad bet kokios intrigos griautų mano svajones. Todėl būčiau labai laiminga, jei lietuvis lietuviui ranką ištiestų, o ne akis draskytų. Noriu palinkėti Karolinai ir visiems daug gerų emocijų, mažiau pykčių ir pavydo“, – kalbėjo modelis.

Simona Burbaitė su konkurso dalyvėmis / Asmeninio albumo nuotr.
Simona Burbaitė su konkurso dalyvėmis / Asmeninio albumo nuotr.

Modelis nedrįsta komentuoti Karolinos kėslų. Tačiau sako, kad tokios povandeninės srovės mados pasaulyje – dažnas reiškinys. „Manau, kad tai moteriška konkurencija. Atsitiko, kaip atsitiko, tačiau tikrai neleisiu kažkam kitam griauti savo svajonių“, – pasakojo Simona.

Dar seniau ji užsiminė, kad Karolina pati nusiuntė straipsnio nuorodą „Miss Fashion TV“ organizatoriams. Šių žodžių Simona neatsiima. Ji tikina apie tai sužinojusi iš pačių organizatorių, kurie prasitarė sulaukę Karolinos laiško. „Vienas pagrindinių organizatorių pasikvietė Moniką ir paprašė išversti lietuvišką tekstą į anglų kalbą. Tuomet paklausė manęs, ką visa tai reiškia. Tačiau aš nieko tuo tekstu neįžeidžiau, nieko blogo nepasakiau. Vėliau sužinojau, kad pati Karolina atsiuntė nuorodas organizatoriams. Kaip tą paaiškinti? Nežinau. Gal mergina dar jauna, dar užaugs“, – svarstė Simona.

Simona Burbaitė su konkurso dalyvėmis / Asmeninio albumo nuotr.

Pasak jos, toks kolegės poelgis galbūt turėjo įtakos ir tolimesnei konkurso eigai. „Paskutiniai žodžiai iš organizatorių buvo tokie: „Sveikinu, tu praradai visus šansus laimėti.“ Aš nenusimenu, nesureikšminu, nesijaučiu kalta, nes nieko blogo nepadariau“, – Žmonės.lt mintimis dalijosi Simona.

Pasak Simonos, kaip ir kiekvienas konkursas, taip ir „Miss Fashion TV“ turėjo dvi puses. Čia tiek ji, tiek jos varžovės turėjo galimybę atskleisti save kaip modeliai, taip pat atrasti laiko linksmybėms ir pašėlusiems vakarėliams.

„Visos merginos dalyvavo turėdamos skirtingus tikslus ir jau pirmomis dienomis buvo galima pamatyti, kurios ko atvažiavo. Labai džiaugiausi, kad lietuvės į konkursą atvyko kaip profesionalės, dirbti, ne tik dėl vakarėlių ar asmeninių pažinčių“, – kalbėjo Simona.

Simona Burbaitė su konkurso dalyvėmis / Asmeninio albumo nuotr.

Modelis sako, kad kitų dalyvių kontekste tiek jos, tiek kitų drauge dalyvavusių lietuvių Brigitos Gaižauskaitės ir Monikos Kmitaitės nebuvo galima nepastebėti. Į geriausiųjų 12-uką patekusi Brigita – profesionali šokėja, sužavėjusi visus savo plastika ir elegancija.

„Jos puiki laikysena, eisena – Brigita gavo tikrai daug pagyrų už puikų darbą. Monika – aukščiausia iš visų, ji taip pat išsiskyrė, o mane visur lydėjo kamera, rinkau medžiagą įrašams savo tinklaraštyje, vis kas paklausdavo, ką aš čia darau“, – šyptelėjo Simona.

Simona sako, kad nepaisant visko „Miss Fashion TV“ jai suteikė daug patirties, padėjo pamatyti naujas vietas, susipažinti su naujais žmonėmis.

„Miss Fashion TV“ – ketvirtas grožio konkursas, kuriame dalyvauja Simona. Pradėjusi nuo „Mis Aukštaitijos“ ji jėga išbandė „Mis Lietuvos“ rinkimuose, vėliau atstovavo šaliai „Mis Visatoje“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į „Miss Fashion TV“ konkursą nuvykusi Simona Burbaitė: organizatoriai nuvylė, varžovės nustebino

Simona Burbaitė Kipre vykstančiame „Miss Fashion TV“ modelių konkurse (22 nuotr.)
+16
Kipre vykstančio „Miss Fashion TV“ konkurso dalyvės (7 nuotr.)
+1