Iš Tenerifės parskridęs M.Vitulskis sulaukė draugų staigmenos: vaizdas oro uoste atėmė žadą

Merūnas Vitulskis sulaukė draugų staigmenos oro uoste / Stopkadrai
Merūnas Vitulskis sulaukė draugų staigmenos oro uoste / Stopkadrai
Šaltinis: Žmonės
2022-02-21 11:54
AA

Tenerifėje vasario 18 dieną kartu su šeima 39-ąjį gimtadienį paminėjęs operos solistas Merūnas Vitulskis sulaukė ypatingos staigmenos – sugrįžus iš kelionės, jį oro uoste pasitiko būrys bičiulių su sveikinimais ir ryškiais helio balionais. „Geriausi dalykai nutinka tada, kai visai nesitiki“, – portalui Žmonės.lt sakė draugų nustebintas Merūnas.

Praėjusią savaitę Tenerifėje su vaikais ir žmona Erika Vitulskiene atostogavęs Merūnas Vitulskis nebūtų pagalvojęs, kad sugrįžus iš atostogų jo lauks dar daugiau gerų emocijų.

Sekmadienį į Vilnių sugrįžusį operos solistą oro uoste pasitiko būrys bičiulių su spalvingais balionais ir sveikinimais. Pasveikinti M.Vitulskį su 39-uoju gimtadieniu progos nepraleido Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis, Rafailas Karpis, Eimutis Kvoščiauskas, Rimantas Kaukėnas, Jolanta Adomaitytė ir kt.

„Kai juos visus išvydau oro uoste – netekau žado. Tikrai nesitikėjau!“ – portalui Žmonės.lt sakė Merūnas, kurio nuostaba matyti ir socialinio tinklo „Instagram Story“ pasidalintuose įrašuose.

Merūnas Vitulskis sulaukė draugų staigmenos oro uoste / Stopkadrai
Merūnas Vitulskis sulaukė draugų staigmenos oro uoste / Stopkadrai

„Tiksliai nežinau, kas šios staigmenos kaltininkas, bet jaučiu, kad tai mano žmona Erika. Ji vis sugeba mane nustebinti. Tikriausiai man teks taip pat „atkeršyti“ per jos gimtadienį“, – juokavo operos solistas.

Vasario 18 dieną Tenerifėje gimtadienį paminėjęs Merūnas dar kartelį jį atšventė savaitgalį sugrįžęs į Lietuvą. Portalui Žmonės.lt dainininkas pasakojo, kad po netikėtos staigmenos, kartu su visais susirinkusiais gimtadienį jie dar kartelį paminėjo susibūrę į vieno iš draugų kavinę.

„Geriausi dalykai nutinka tada, kai visai nesitiki. Tad taip visi netikėtai susibūrę, labai smagiai praleidome laiką, daug kalbėjome ir prisiminėme senus laikus, dalijomės linksmais prisiminimais“, – džiaugėsi M.Vitulskis.

Merūnas Vitulskis sulaukė draugų staigmenos oro uoste (9 nuotr.)
+3

Tikriausiai nenuostabu, kad jo gimtadienį vainikavo populiari Sauliaus Prūsaičio daina „39“. Ji ne kartą suskambėjo tarp draugų sveikinimų socialiniuose tinkluose, o taip pat ir Merūno galvoje. 

„Kol kas man sueina tik 39. Kadangi šį skaičių taip nuotaikingai apdainavo Saulius Prūsaitis, tai dar tikrai nesibaiminu dėl artėjančio 40-mečio“, – dar prieš gimtadienį portalui Žmonės.lt sakė Merūnas.

Tuo metu Tenerifėje atostogavęs Merūnas Vitulskis atskleidė, kad kelionę suplanavo likus vos trims dienoms iki skrydžio į lietuvių pamiltą salą. „Pagalvojau, kodėl gi ne? Vaikams atostogos, o mums su Erika iškrito laisvesnė savaitė. Kai veiksmas vyksta ekspromtu – gyventi dar smagiau“.

Pokalbio metu jis pasakojo ne tik apie netikėtą kelionę, bet ir apie vidinius pokyčius bei didžiausią troškimą.

„Turiu vieną svarbų norą – reikėtų rimtai pagalvoti apie dukrytę. Nors abu sūnus norėtų dar vieno berniuko, kad galėtų žaisti futbolą, žinau, kad Erika pasvajoja apie mergaitę. Suprantu, kad kiekviena moteris nori dukters, o jai gimus tarsi pražysta iš naujo. Taigi, planuose dukra tikrai yra, tačiau viskas priklauso nuo to, kaip Dievulis duos...“ – su portalu Žmonės.lt savo didžiausiu noru dalijosi gimtadienį paminėjęs operos solistas.

Visą pokalbį su Merūnu Vitulskiu skaitykite:

Erika ir Merūnas Vitulskiai (41 nuotr.)
+35