Iš Vaidos Skaisgirės su sūnumi Atu vaizduotės neatimsi: sodybos kieme – nuosava Kaziuko mugė

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu/Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

TV projektų prodiuserė bei laidų vedėja Vaida Skaisgirė šiuo metu kartu su sūnumi Atu laiką leidžia atokioje sodyboje ir džiaugiasi vienas kito kompanija.

Vaida Skaisgirė pasakoja, kad kartu su sūnumi sodyboje laiką leidžia aktyviai. Moteris neslepia, kad nors kartais puola nuobodulys ar nerimas, laki fantazija ir sūnaus Ato kūrybiškumas leidžia monotoniškas dienas paversti šventėmis.

„Manau, šiame laikotarpyje ypatingai pasireiškia fantazija ir kūrybiškumas. Kartu su sūnumi prisigalvojame įvairiausių dalykų ir stengiamės dienas paversti ypatingomis. Pavyzdžiui, Kaziuko mugė buvo Ato idėja. Nuotolinės pamokos metu jis gavo užduotį parašyti kvietimą. Sūnus nusprendė, kad tai bus kvietimas į Kaziuko mugę. Netrukus ėmėme ją ir surengėme: piešėm, kepėm ir prekiavom“, – apie neeilines karantino dienas pasakoja Vaida.

Vaidos Skaisgirės sūnaus Ato kvietimas/Socialinių tinklų nuotr.

Moteris sako, kad kaip ir kiekvienoje sunkioje gyvenimo situacijoje, ji stengiasi atrasti šviesiąją pusę ir vadovaujasi posakiu – „jei negali pakeisti situacijos, keisk požiūri į ją“.

„Šis laikotarpis turi ir privalumų: galiu dar daugiau laiko praleisti su savo sūnumi ir taip pat pailsėti. Nepamenu, ar kada buvau taip išsimiegojusi ir pailsėjusi, kaip per pirmas karantino savaites“, – juokiasi V. Skaisgirė.

Šiuo metu Vaida ypatingai vertina laiką su sūnumi ir pasakoja, kad nors ir anksčiau jie buvo artimi, dabar turi progą dar daugiau laiko praleisti kartu – mokytis, žaisti, linksmintis, kalbėtis.

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu/Socialinių tinklų nuotr.

„Visada ypatingai vertinau pokalbius, o dabar atėjo metas, kai Atas pradėjo dalintis tokiomis mintimis ir klausimais, kuriuose yra labai daug žavesio ir spalvų. Mane visada stebindavo moksliniai tyrimai, kuriose sakoma, kad tėvai su vaikais per dieną nuoširdžiai praleidžia tik 8-10 minučių, kadangi pas mus taip niekada nebuvo. Mūsų rytas prasideda, o vakaras visada pasibaigia pokalbiu".

V. Skaisgirė ragina įvertinti ryšius, kuriuos esame susikūrę per gyvenimą ir naudojantis suteikta galimybe kuo daugiau bendrauti su šeimos nariais, paskambinti artimam žmogui, pasikalbėti ir taip paskaidrinti ne tik savo, bet ir kito dieną.

Kaziuko mugė Vaidos Skaisgirės ir sūnaus Ato namuose (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau