Iš viešumos dingęs Dainius Martinaitis – apie skyrybas, sunkų karantiną ir vienatvę

Dainius Martinaitis ir Edvardas Žičkus
Dainius Martinaitis ir Edvardas Žičkus
Šaltinis: Žmonės
2021-11-12 17:00
AA

„Dabar galėčiau pragyventi ir iš penkių šimtų eurų. Be darbo sėdėjau septynis mėnesius, viską gyvenime supaprastinau, nes karantinas buvo tikrai sunkus“, – jau šį sekmadienį „Žmonės“ ir 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ prisipažins praeityje itin populiarus, o pastaruosius metus iš pramogų pasaulio dingęs TV ir renginių vedėjas 51-erių Dainius Martinaitis.

„Kai esi dviese, norisi pabūti vienam, bet, kai esi vienas – norisi santykių“, – įsitikinęs aktorius ir kultinės laidos „VRS kamera“ vedėjas.

Po 18 metų trukusios santuokos su žmona ir dukros motina Vytaute skirtingais keliais pasukęs žinomas vyras atviras – dėl skyrybų didele dalimi buvo kalta ir jo karjera, kuri byrant šeimai buvo pasiekusi patį piką.

Iš pradžių aš išėjau, po to bandėme taikytis, bet išsaugoti santuokos nepavyko.

Dainius vedė televizijos projektus, garsino filmus, savaitgalius leisdavo vesdamas renginius Lietuvoje ir užsienyje, po to reikėdavo laiko atstatyti jėgas, o tuo metu jo šeimos namuose ėmė tvyroti šaltis.

„Iš pradžių aš išėjau, po to bandėme taikytis, bet išsaugoti santuokos nepavyko, – prieš filmavimo kameras atviraus D.Martinaitis. – Per pastarąjį dešimtmetį, nors ir buvo bandymų megzti naujus santykius, bet rasti moters, kurią pamilčiau, nepavyko.“

Dainius Martinaitis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Į jaunas moteris, kaip dabar madinga, jis nė neketina dairytis, nes yra įsitikinęs, kad kai žmones skiria keli dešimtmečiai negali tvyroti harmonija, tokios poros neturi bendrų tikslų, siekių ir temų pokalbiams. „Man tiktų gal tik dešimtmečiu jaunesnė“, – laidoje geros nuotaikos nestokos puikiu humoro jausmu garsėjusi TV žvaigždė.

Dainiaus gyvenime buvo visko – ir kuriozinių situacijų, iš kurių gelbėjo aštrus liežuvis, ir alkoholio, kai negalėdavai prisiminti praėjusios dienos baigties. Buvo nuotykių, svaiginančio skrydžio pramogų pasaulyje ir ramybės metų, kai dingo iš eterio.

Šiandien jis atrodo nepasikeitęs, ausyje nešioja didelį auskarą, iš kurio praeiviai gatvėje dažniausiai ir atpažįsta Dainių, tačiau jo gyvenimas dabar gerokai pasikeitęs – daug laiko jis leidžia gamtoje, „medituoja“ su meškere rankoje ir vis dar laukia, kada į jo širdį pasibels nauji jausmai.

Vietomis iki skausmo atviras, vietomis – ironiškas, o kai kur ir iki ašarų šmaikštus D.Martinaičio interviu žurnalistui Edvardui Žičkui – jau šį sekmadienio vakarą laidoje „Be ribų“ 20 val., kurią galėsite žiūrėti „Žmonės“ feisbuko puslapyje.

Laidos anonsas: