Išbandymus įveikusi Jazzu: „Jaučiausi taip, tarsi kažkas man iš rankų būtų išplėšęs svajonę“

Jazzu
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėjai Justei Arlauskaitei-Jazzu karantinas nebuvo lengvas laikotarpis. Tiesa, dabar ji yra dėkinga už tai, kad nors ir su tam tikrais ribojimais, bet gali pagaliau susitikti su savo klausytojais.

Kurį laiką su savo gerbėjais pasimatyti negalėjusi dainininkė atvira – tai jai buvo tikrai nelengvas ir didžiulis išbandymas.

Justė Arlauskaitė-Jazzu

„Labai laukiu visų savo būsimuose pasirodymuose, nes tai yra trys mano didžiausi koncertai per visą vasarą. Kiekvienas iš jų yra unikalus ir kartais spontaniškai gimsta labai gražūs dalykai – neregėti ir negirdėti. Koncertas yra gyvas organizmas, tai yra vyksmas, kurį mes kuriame kartu su klausytojais. 

Anksčiau aš mėgau kalbėti apie tai, kad mes turime gyventi čia ir dabar. Tad kai atėjo karantinas, supratau, jog kartais tai yra tik žodžiai, nes lengva sakyti „čia ir dabar“, kai tu žinai, kas bus rytoj ir po metų. Tikriausiai to žinojimo ir užtikrintumo, saugumo jausmo, planavimo, muzikos, leidybos man dabar labiausiai trūksta.

Taip pat labai trūksta kontraktų, kuriuos aš gavau prieš karantiną virusas pristabdė mano karjerą plačiąja prasme. Iš esmės porą mėnesių aš jaučiausi taip, tarsi kažkas man iš rankų būtų išplėšęs mano svajonę. Bet vėliau, kai prasidėjo koncertai, nors ir su tam tikrais ribojimais, supratau, kad aš esu reikalinga, nes galiu groti. Šiandien už tai esu labai dėkinga, o ypatingai tiems žmonėms, kurie ateina į mano koncertus ir palaiko, kurie supranta, kaip svarbu yra menas, muzika ir saugus buvimas drauge“, – sako Jazzu.

Justė Arlauskaitė-Jazzu/ Ryčio Šeškaičio nuotr.

Laisvą laiką nuo koncertų ir repeticijų atlikėja mėgsta praleisti savo sodyboje arba Anykščiuose, kur įsikūręs restoranas „BasiBasi“. Šios dvi vietos leidžia jai pailsėti, pabūti su savimi ir pasiruošti naujiems darbams.

„Dažniausiai važiuoju į savo sodybą, kur aš būnu visiškai viena, medituoju ir man ten daugiau nieko nereikia. Be to, kai tik turiu progą atsikvėpti nuo repeticijų, atsiriboti nuo aplinkos, kuri labai greitai įtraukia į darbus, važiuoju pabūti į Anykščius. Dabar aš labai laukiu savo koncerto Palangoje, kuris vyks rugpjūčio 21 d., nes mūsų jūra, kaip ir visa Lietuvos gamta, yra nuostabi“, – sako atlikėja.

Drąsi, provokuojanti, be galo charizmatiška, talentinga ir tuo pat metu jautri, pažeidžiama bei atvira savo žiūrovams Jazzu kviečia į vasaros koncertus rugpjūčio 13 d. Kaune, rugpjūčio 21 d. Palangoje ir rugpjūčio 27 d. Trakuose.

Skaitykite daugiau