„Įsikūnijimas“ gali tapti pirmuoju filmu, pasiekusiu beprotišką bilietų kasų rekordą

Filmas „Įsikūnijimas“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjus beveik 13 metų nuo pirmojo išleidimo, filmas „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) gali pasiekti naują beprotišką bilietų kasų rekordą, kai šių metų rugsėjo 23 dieną pakartotinai pasirodys viso pasaulio kino teatruose.

Dar 2009-aisiais metais režisierius James Cameron peržengė visas įmanomas šiuolaikinių filmų kūrimo ribas su pirmuoju „Įsikūnijimu“, stulbinančioje, specialiųjų efektų kupinoje produkcijoje suteikdamas gyvybę Pandoros pasauliui, kuris tuo metu buvo tiesiog vizualiai neprilygstamas.

Sulaukęs didžiulio populiarumo JAV, Kinijoje ir Europoje, filmas „Įsikūnijimas“ greitai tapo bilietų kasų sėkme, aplenkdamas paties J.Cameron 1997-ųjų metų kino hitą „Titanikas“ ir tapo visų laikų daugiausiai uždirbusiu filmu bei paskatino režisierių kurti keturis istorijos tęsinius, įskaitant „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ (angl. „Avatar: The Way of Water“), kuris pasieks kino teatrus jau šių metų gruodžio mėnesį.

Kadras iš filmo „Įsikūnijimas. Vandens kelias“

Panašiai kaip originalusis „Įsikūnijimas“, tęsinys „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ dar kartą perrašys kino pramonės taisykles, šiuolaikines filmų kūrimo technologijas panaudodamas iki savo galimybių ribos.

Naujasis filmas „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ pagrinde buvo nufilmuotas naudojant povandeninio judesio fiksavimo kameras beveik 3,5 tūkstančių kubinių metrų talpos rezervuare, o tai yra visiška revoliucija kino pramonėje. Nors tęsinio bilietų kasų pardavimų ateitis nėra aiški, nes tarp originalo ir tęsinio praėjo daugybė metų, vis tiek daugelis kritikų prognozuoja, kad naujasis filmas, kaip ir pirmtakas, bus vizualinis stebuklas.

„Įsikūnijimas“ („Avatar“, 2009, IMDb – 7,9) / Kadras iš filmo

Prieš „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ gruodžio mėnesio premjerą, originalus „Įsikūnijimas“ su atnaujintais vaizdais ir garsu sugrįš į didžiuosius ekranus, kad pasiektų naują visų laikų bilietų kasų pardavimų rekordą. Iki beprotiškos trijų milijardų dolerių ribos, filmui „Įsikūnijimas“ trūksta tik 153 mln. dolerių.

Tai nėra pirmas kartas kuomet filmas „Įsikūnijimas“ buvo išleistas dar kartą – 2010-aisiais metais J.Cameron filmas pasirodė kinuose su papildomomis aštuoniomis minutėmis naujos medžiagos. Didelė tikimybė, kad šių metų rugsėjo mėnesį dar kartą kinuose pasirodysiantis filmas „Įsikūnijimas“ pateiks medžiagos iš tęsinio „Įsikūnijimas. Vandens kelias“, kad pritrauktų didesnį gerbėjų ratą.

Filmo anonsas:

Kaip visų laikų geriausiai parduodamas filmas, atrodo teisinga, kad tai turėtų būti pirmasis filmas, kurio pasauliniai bilietų kasų pardavimai peržengtų beprotišką 3 milijardų dolerių ribą.

Mokslinės fantastikos filmas „Įsikūnijimas“ su atnaujintais vaizdais ir garsu Lietuvos kinuose nuo rugsėjo 23 d.

Skaitykite daugiau