Įsimintinos Gretos Lebedevos šeimos atostogos Kroatijoje: „Nenumatytas atvejis pakoregavo planus“

 Gretos Lebedevos-Kazakevič šeimos atostogos Kroatijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Gretos Lebedevos-Kazakevič šeimos atostogos Kroatijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-03 08:27
AA

Lietuviškas pavasaris šiltais orais nelepina, tad dažnas tautietis saulės medžioti išvyksta į kitus kraštus. Ne išimtis ir sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič. Moteris su sutuoktiniu Aleksandru Kazakevičiumi ir dviem savo vaikais – trejų sūnumi Eldaru ir vienerių dukryte Elara – išvyko į Kroatiją. Pirmą kartą aplankyta šalis paliko didžiulį įspūdį, o ir šypsosi Greta – čia dar būtinai sugrįš.

„Važiuoti namo visai nesinorėjo. Pavyko ir paturistauti, ir pagulėti po Kroatijos saule. Tikrai norėsis sugrįžti“, – portalui Žmonės.lt pasakodama apie kelionę šypsosi sporto trenerė. 

Kazakevičių kelionė į Kroatiją buvo ilgai planuota ir laukta. Kaip portalui Žmonės.lt pasakoja G.Lebedeva-Kazakevič, ši kelionės kryptis pasirinkta neatsitiktinai.

„Keliavome kartu su Lietuvos imtynių jaunimo komanda, čia nuostabiame kurorte vyko tarptautinis turnyras. Aleksandras yra komandos treneris, tad kartu su juo atskridau ir aš su vaikučiais“, – portalui Žmonės.lt pasakoja dviejų vaikų mama. 

Gretos Lebedevos-Kazakevič šeimos atostogos Kroatijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Svečioje šalyje šeima praleido savaitę. Greta pasakoja, kad su šeima laiką leido įspūdingame miestelyje Poreče, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šis paliko neišdildomą įspūdį!

„Nuostabus ir jaukus Porečo miestelis pavergė mūsų širdis. O kur dar tobulo grožio gamta, jūra, saulėlydžiai... Labai daug vaikščiojome takais, nutiestais palei jūros krantą. Labai patiko ir miestelis, ir senamiestis, ir kultūra. Tiesiog gavome labai daug gerų emocijų, gėrėdamiesi nuostabiais vaizdais“, – su portalu Žmonės.lt įspūdžiais dalijasi G.Lebedeva-Kazakevič.

Rodos, šeimos įspūdžių neišblaškė netgi ilga kelionė, į kurią leidžiantis su dviem vaikais išbandymų netrūksta. „Tikrai kelionė kiek išvargino – du skrydžiai ir dar važiavimas autobusu. Vieniems būtų paprasta, tačiau keliaujant su vaikais – kiek sudėtingiau“, – atvirauja ji.

Gretos Lebedevos-Kazakevič šeimos atostogos Kroatijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, G.Lebedeva-Kazakevič priduria, kad iš pradžių buvo suplanavusi dar turiningesnę kelionę – žadėjo laiką leisti ne tik Porečo miestelyje, bet ir plaukti į Veneciją. Vis dėlto šiuos planus pakoregavo dukrytės negalavimai.

„Mūsų atveju oro temperatūros skirtumas turėjo įtakos dukrytei, keletą dienų sirgome. Net ir Kroatijos gydytojus aplankėme. Be jokios abejonės, toks nenumatytas atvejis pakoregavo mūsų planus. Bet viskas dar priešaky – galbūt su vyru dviese romantiškai nuvyksime iki Venecijos. Svarbiausia šiuo metu, kad dukrytė jau sveika“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt šypsosi pašnekovė. 

Gretos Lebedevos-Kazakevič šeimos atostogos Kroatijoje / Asmeninio albumo nuotr.

O ar Kroatiją G.Lebedeva-Kazakevič rekomenduotų rinktis atostogoms šeimoms, turinčioms mažų vaikų? Greta nė nesusimąsčiusi atšauna – tikrai taip!

„Būtinai atvykite, kas nebuvote Kroatijoje. Čia nuostabu. O mes dar tikrai sugrįšime“, – šypsosi pašnekovė.

Fotogalerija:

Gretos Lebedevos-Kazakevič šeimos atostogos Kroatijoje (39 nuotr.)
+33