Įsispiriami aukštakulniai: iš buduaro – į populiariausių gatvės pamaivų garderobą

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-06 09:09
AA

Kaip ir daugelio aukštakulnių, įsispiriamųjų reputacija dviprasmiška – buvę namine avalyne, aukštakulniai įsispiriamieji 19 amžiaus vakarų Europoje buvo populiariausi bordeliuose (dėl praktiškumo, galima numanyti...).

20 amžiuje įsispiriami aukštakulniai tapo seksualiausiais, ypač dekoruoti plunksnomis. Nuo ketvirtojo dešimtmečio buvo garbinami aktorių, tokių kaip Marilyn Monroe ir Marlene Dietrich, ir šiaip ekstravagantiškų moterų, o dešimtojo dešimtmečio pabaigoje tapo vienu iš dominuojančių avalynės stilių – panelė Carrie Bradshaw iš „Sekso ir miesto“ savo įspūdingame garderobe turėjo 6 poras įsispiriamų aukštakulnių.

Marlene Dietrich / Vida Press nuotr.

Šiuolaikiniai mados ekspertai teigia, kad aukštakulnės kurpės išstums net „Gucci“ muko šlepetes – kailines taip pat. Patyrinėjus gatvės pamaivų stilių didžiosiose mados sostinėse atrodo, kad taip ir yra – nuo rokokinių su sagtimis, juodomis „Chanel“ nosimis, iki minimalistinių.

Tad numylėtos „Gucci“ stiliaus šlepetės – out, įsispiriami aukštakulniai uždaromis nosimis – in. Neverta nukabinti nosies dėl „Gucci“ – Alessandro Michele dar pateiks galvas susukančių staigmenų, o dabar – laikas ieškoti įsispiriamų kurpių.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Jos gal nebūtinai tokios praktiškos, kaip „Gucci“ šlepetės, tačiau puošnesnės, su ypatingais kulniukais – permatomais plexi, kablelio formos, mini stiletais, skulptūriškais, blokiniais. Įsispiriami aukštakulniai suteiks rafinuotumo kasdieniams daugiasluoksniams deriniams, pasislėps po plačiomis biuro kelnėmis ir, aišku, nesipeš su džinsais ir vasarinėmis suknelėmis.

Gatvės stilius: įsispiriami aukštakulniai (27 nuotr.)
+21