Iškritikavusi Pilies dainavimą, „Kaukių“ komisija nustėro: po ja slėpėsi Edgaras Lubys

Edgaras Lubys projekte „Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Edgaras Lubys projekte „Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-17 22:27
AA

„Nežinau, kas yra blogiau: iškristi pirmam ar likti su šita nepatogia kauke“, – sekmadienio vakarą, nuėmus galvą ant scenos, iš karto sakė atlikėjas ir dainų tekstų autorius Edgaras Lubys.

Žinomas vyras neslėpė, kad sunkiausia jam buvo paslėpti savo tikrąjį balsą: „Tikėjausi, kad Stano geriau nuskaitys, kas yra po kauke, nes tai yra žmogus, kuris dirba su muzika ir gali išgirsti balsą.“

Tačiau nė vienas iš komisijos narių neatspėjo įžymybės, maža to, Pilis sulaukė daug priekaištų dėl savo prasto dainavimo.

Anot Edgaro, su šia kauke projekto organizatoriams pavyko paslėpti jo kūno sudėjimą.

„Net jeigu judindavau kojas, nieko nesimatė. Todėl man beliko tiesiog stovėti su tuo kalnu ant scenos ir viskas. Komisija dėl to ir pasimovė! Dar viena sunki šio projekto dalis, kad negali niekam sakyti, jog čia dalyvauji. Aš esu žmogus, kuris labai mėgsta dalintis viskuo ir nemėgsta paslapčių. Todėl man tikrai buvo sudėtinga“, – sakė jis.

„Manau, kad šiame projekte yra daug žmonių, kurie niekada nėra dainavę. Ir jiems yra daug lengviau, nes nereikia stengtis paslėpti balso. Todėl visiems likusiems dalyviams linkiu būti fainiems, patraukliems ir sukurti kažką originalaus. Turėkite gerą laiką, nes šiame žaidime nėra nei laimėtojų, nei pralaimėtojų. Sėkmės!” – gerų žodžių likusioms įžymybėms po kaukėmis negailėjo Edgaras Lubys.

Jau kitą sekmadienį didžiojoje „Kaukių” scenoje pasirodys visos kaukės. Ar sugebėsite vien iš jų balso skambesio ir kruopščiai užkoduotų užuominų atspėti – kas slepiasi po kauke? Didžiausias ir analogų Lietuvoje neturintis LNK šou – sekmadienį, 19.30 val.

„Kaukių“ 4 sezono antroji laida, atidengta Pilies kaukė (47 nuotr.)
+41