Iškritus pirmosioms snaigėms, žmones aplankė džiaugsmas: išskubėjo į kiemus, piešė sniego angelus

Stanislavas Stavickis-Stano su vaikais, Karolina Meschino, Simas Jasaitis su sūnumi / Asmeninio archyvo ir soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienio naktį daugelyje Lietuvos miestų iškrito pirmasis sniegas. Juo šeštadienio popietę džiaugėsi visi, socialiniai tinklai pasipuošė ne tik baltomis snaigėmis, bet ir plačiomis šypsenomis. Žinomi žmonės šventinę nuotaiką kuriančiomis akimirkomis dalijosi su būriu sekėjų. O kaip pirmąjį sniegą pasitikote jūs?

„Šiais metais nebus koncertų, poilsio vandens parke, kavinių, giminių lankymo. Ir dar tūkstančio visko nebus, BET!!! Gal bus sniego“, – pasidalijęs nuotrauka su vaikais rašė muzikos prodiuseris, dainininkas Stano.

Tuo tarpu sveiką gyvenseną propaguojantis atlikėjas Vidas Bareikis besidžiaugdamas pirmosiomis snaigėmis kieme net nupiešė sniego angelą. Tą žinomas vyras padarė savo stiliumi –  nepabūgo šaltyje nusimesti šiltų drabužių.

Savo tėvų sodyboje savaitgalį leidžianti socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino taip pat išbėgo pasimėgauti žiemos malonumais. Jauna moteris įsiamžino šalia sniegu pasipuošusių miško medžių.

Krepšininkas Simas Jasaitis su žmona Oksana, anyta Laima bei sūnumi Dominyku taip pat susikūrė žiemišką atmosferą. Prie jų namų kieme augančios egzotiškos palmės visi net nulipdė sniego senį.

Jasaičių šeima džiaugiasi žiema/ Soc. tinklų nuotr.

„Vos spėjome pasidžiaugti“, – šypsojosi su dukromis Kaune trumpam baltai pasipuošusiomis gatvėmis pasigrožėjusi Reda Bžeskienė.

Redos Bžeskienės dukros džiaugiasi pirmuoju sniegu / Asmeninio archyvo nuotr.

Influencerė Gintarė Gurevičiūtė prisipažino besitikinti, jog Kalėdos bus tokios pačios baltos, iškritusiomis snaigėmis ji džiaugėsi namų balkone.

Skaitykite daugiau