Išleistas filmo „Lošėjas“ garso takelis

The Bus: Domas Strupinskas ir Pauliaus Kilbauskas / Narvydo Naujalio nuotr.
The Bus: Domas Strupinskas ir Pauliaus Kilbauskas / Narvydo Naujalio nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2014-09-18 11:38
AA

Artėjant rugsėjo 26 dieną numatytai nacionalinei filmo premjerai, projektas „The Bus“ išleido filmo „Lošėjas“ garso takelį. Už šį darbą muzikos kūrėjų duetas, kurį sudaro Pauliaus Kilbauskas ir Domas Strupinskas, buvo įvertintas Lietuvos kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“. Jų sukurtas filmo garso takelis pripažintas metų geriausiu kompozitoriaus darbu.

Pauliaus Kilbauskas ir Domas Strupinskas žinomi iš tokių projektų, kaip „Empti“, „Dublicate“, „MIR project“, „Bango Collective“, „No Dog Barking“, „Overtone“, „Dykumos“, „Snapsounds“ ir kitų. Šiuo metu „The Bus“ nariai bendradarbiauja kurdami muziką ne tik filmams, bet ir kompiuteriniams žaidimams. Jie įrašė iki šiol komerciškai sėkmingiausio lietuviško filmo „Redirected“ muzikinį takelį.

The Bus „The Gambler“ / Viršelis

„Lošėjo“ garso takelį sudaro dvylika kūrinių. Tarp jų rasime filmo anonse panaudotą ekspresyvų ir ritmingą „Business“ bei gerokai ramesnių, instrumentinių kompozicijų. Albumo viršeliui panaudotas tarptautiniams festivaliams skirtas „The Gambler“ (tokiu pavadinimu „Lošėjas“ pristatytas tarptautinei publikai) plakatas.

Pasiklausyti „Lošėjo“ garso takelio galima čia.