Išlošę genų loterijoje: filmo premjeroje dėmesį prikaustė gražuoliai Cindy Crawford vaikai

Cindy Crawford ir Rande'as Gerberis su vaikais Kaia ir Presley  / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Cindy Crawford ir Rande'as Gerberis su vaikais Kaia ir Presley / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-10 15:56
AA

Prieš porą dešimtmečių pasaulis ėjo iš proto dėl Cindy Crawford (50 m.) grožio, o dabar scenarijus kartojasi su jos atžalomis – supermodelio dukra ir sūnus išties gali džiaugtis išlošę genų loterijoje.

Trečiadienį Cindy Crawford ir jos vyras, taip pat buvęs modelis Rande'as Gerberis (54 m.) kartu su vaikais dalyvavo televizijos filmo „Sister Cities“, kur kaip aktorė debiutavo jų 15-metė dukra Kaia Gerber, premjeroje Los Andžele.

Nors Kaia filme atlieka nedidelį vaidmenį, tačiau premjeroje pasirodžiusi kartu su tėvais ir vyresniuoju broliu Presley (17 m.) nustelbė juostos žvaigždes – fotografai negalėjo atitraukti kamerų nuo efektingai atrodančios šeimos.

Kaia Gerber ir Presley Gerberis / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Tikra mamos kopija vadinamai Kaiai Gerber pranašaujama sėkminga karjera mados pasaulyje, modelio duonos jau ragavo ir Presley Gerberis. Tiesa, nors šį išvaizdų ir itin fotogenišką vaikiną kameros išties myli, tačiau jam labiau patinka būti kitoje objektyvo pusėje – jis yra visai neprastas fotografas ir daro puikius gražuolės sesers portretus.

Cindy Crawford šeima filmo „Sister Cities“ premjeroje (9 nuotr.)
+3