Įspūdinga fotosesija primins „White Arena Show 2013“ aprangos kodą

Fotosesijos akimirka / „Tymis studio“/Dominyko Lauručio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Fotostudijoje „Tymis studio“ vykusioje fotosesijoje, seksualumą spinduliuojantys modeliai Marina Bui, Agnė Venckutė, Raigeda Juozaitytė,Viktorija Vorobjova ir Aliona Bylinska demonstravo ne tik tobulus kūnus, bet ir parodė būsimiems renginio „White Arena Show 2013“ lankytojams, kaip derėtų pasipuošti didžiausiam šių metų šokių muzikos renginiui.

Fotosesijos akimirka / „Tymis studio“/Dominyko Lauručio nuotr.

Merginas fotografavo Dominykas Laurutis, makiažą ir šukuosenas kūrė Živilė Petroševičienė. Fotosesijos galutinį rezultatą žiūrovų teismui žadama pateikti jau netrukus, o kol kas nuotraukų galerijoje išvysite fotosesijos užkulisius.

Festivalio „White Arena Show 2013“ organizatoriai šia fotosesija norėtų priminti dalyviams, kad baltos spalvos apranga yra privaloma, ir ja derėtų pasirūpinti iš anksto, nes dėl prognozuojamo didelio festivalio lankytojų skaičiaus, paskutinę minutę parduotuvėse gali pritrūkti baltos spalvos drabužių.

Šiais metais festivalyje grosiantys Cosmic Gate (Vokietija), Myon and Shane 54 (Vengrija), Virus J (Lietuva),  Aivem vs. Vilmo (Lietuva) bei M&D Substance (Lietuva) į Vilniaus pramogų areną surinks daugiau nei septynis tūkstančius baltos spalvos gerbėjų. 2013 metų renginys prognozuojamas išties grandiozinis.

Efektinga ir seksuali fotosesija primins „White Arena Show 2013“ aprangos kodą (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau