Įspūdingiausi Lietuvos garsenybių šukuosenų eksperimentai 2017 metais

Ryškiausi Lietuvos garsenybių šukuosenų pokyčiai 2017 metais
Ryškiausi Lietuvos garsenybių šukuosenų pokyčiai 2017 metais
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-06 11:28
AA

2017-aisiais Lietuvos žvaigždės nebijojo eksperimentuoti su savo įvaizdžiu. Tačiau drąsiausi ir ryškiausi pokyčiai matyti tuomet, kai kalba pasisuka apie šukuosenas. Portalas Žmonės.lt kviečia prisiminti įspūdingiausius garsenybių šukuosenų pokyčius.

Teatro ir televizijos aktorė Monika Vaičiulytė per praėjusius metus net dukart pakeitė įvaizdį. Pirmiausiai ji patrumpino šviesias garbanas, o vėliau jas visai nusirėžė.

„Daug kas stebisi, klausia, ar negaila nusikirpti garbanų. Tikriausiai žmonės neatkreiptų į jas dėmesio, jei mano ilgi plaukai nebūtų buvusi tokia ryški išvaizdos detalė. Viena pažįstama net yra sakiusi: „Tavo garbanos – firminės“. O aš manau, kad neįdomu būtų gyventi kartais neišbandant ko nors naujo. Tiesą sakant, nėra ko bijoti pasikeisti“, – anksčiau portalui Žmonės.lt sakė aktorė.

Monika Vaičiulytė / D. Matvejev/ P. Gvildžio/ Asmeninio archyvo nuotr.

Savi vizitine kortele tapusių plaukų atsisakė ir atlikėja Monika Pundziūtė-Monique. Jei anksčiau buvo tokių, kurie neatsimindavo merginos vardo, visada galėdavo pasakyti: „Ta dainininkė mėlynais plaukais.“ Monika prisipažįsta, kad mėlyna spalva dar nebuvo pabodusi. Tačiau įveiktas vienas kūrybos etapas – išleistas debiutinis albumas – tapo puikia proga, versti ir naują, ne tik kūrybos, bet ir įvaizdžio puslapį. Taip pat ryžtingai, kaip ir ankstesniems pokyčiams – Monika pasiryžo ir šįkart. Sakosi nedvejojusi dėl naujos plaukų spalvos – nuo šiol ji raudonplaukė.

Monika Pundziūtė-Monique

Tuo tarpu žinoma šokėja Karina Jeremian-Daniškevičė nusirėžė ir nusidažė savo tamsius plaukus. Tiesa, Karinos garbanos ir šiandien tamsos, tik dabar jose žaidžia šviesūs blyksniai, tarsi plaukai būtų nubučiuoti saulės.

Karina Jeremian-Daniškevičė

Atnaujintą šukuoseną praėjusiais metais pademonstravo ir dainininkė Natalija Bunkė – jai kirpėja plaukus gerokai patrumpino ir iškarpė. Tiesa, tokią šukuoseną Natalija turėjo neilgai. Vėliau ji ir vėl prisiaugino ilgas plaukų sruogas.

Natalija Bunkė pademonstravo naują šukuoseną (nuotr. dešinėje) / Viganto Ovadnevo ir Facebook nuotr.

Muzikos vadybininkė Neringa Zeleniūtė 2017-aisiais plaukus nusikirpo visai trumpai. Dalydamasi išvaizdos pokyčiais Neringa juokavo, kad pagaliau grįžo tikroji ji – juk tokią šukuoseną Neringa anksčiau nešiojo eilę metų.

Neringa Zeleniūtė

Aktorės Larisos Kalpokaitės pokyčiai ne vieną privertė aiktelėti. Per praėjusius metus ji ne tik sulieknėjo, bet ir nusirėžė garbanas. „Aš būdama jauna visada taip atrodžiau, Juozas Statkevičius mane taip kirpdavo. O dabar atėjo laikas duoti plaukams pailsėti ir pasikeitusi šukuoseną supratau, kad mano amžiuje visgi geriau trumpi plaukai, o ne ilgos garbanos. Dar kai jos žilos, tai išvis atrodžiau kaip žila ragana“, – juokėsi Larisa Kalpokaitė, šįkart savo šukuoseną patikėjusi plaukų stilistei Anai.

Larisa Kalpokaitė

Vieno geriausių Lietuvos komikų Manto Katlerio širdies draugė Aistė Kabašinskaitė taip pat sulaukė gausybės komplimentų dėl to, kad nepagailėjo plaukų ir juos nukirpo. „Galvoju, kodėl anksčiau to nepadariau“, – atsakinėdama į pagyras tuomet teigė Aistė.

Aistė Kabašinskaitė

Išvaizdos pokyčiams ryžtasi ne tik moterys. Dainininkas Donatas Montvydas plaukus ne tik nusikirpo, bet ir nusidažė baltai. Garbanų arba, kaip buvo juokauta per „Euroviziją“, „lamos plaukų“ neliko nė ženklo. Savo įvaizdį dainininkas patikėjo plaukų stilistui Raimondui Pasternackiui, pas kurį lankosi jau ne vienerius metus.

Donatas Montvydas pakeitė šukuoseną

Štai pseudonimu Sasha Song prisistatantis dainininkas Dima Šavrovas plaukus ne nusikirpo, o užsiaugino. Tupetu (galvos dalies peruku) Sasha Song paslėpė savo didžiausią kompleksą – pliką galvą. Tupetas prie galvos gali būti tvirtinamas lipdukais – tuomet vakare jį reikia nusiimti. Arba specialiais klijais, kurie laiko maždaug 3–4 savaites. Būtent šį variantą Sasha Song ir išbandė, todėl kartą per mėnesį turi lankytis pas plaukų stilistę, kuri specialiu tirpalu jam nuo galvos nuima tupetą, sutvarko ir vėl priklijuoja.

Žmonės.lt fotomontažas / Eimanto Paulausko nuotr.

Stebinti, šokiruoti, kartais net šiek tiek paerzinti nebijanti stilistė ir žurnalo „AŠ Ikona“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė yra išbandžiusi įvairiausias šukuosenas. Garsiausiai aiktelėti privertė praėjusiais metais pademonstruotos ilgos rudos kasos. Tiesa, tai buvo vienkartinis eksperimentas – peruku Agnė pasipuošė vakarėlio proga.

Žmonės.lt fotomontažas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu Katažina Zvonkuvienė plaukus prisiaugino. Nors dažniausiai mažus vaikučius auginančios mamos kasas nusikerpa, Katažina pasielgė priešingai. Kare kirpimą 2017-aisiais pakeitė ilgų plaukų šukuosena.

Katažina Zvonkuvienė