Įspūdžiai iš Eros Ramazzotti koncerto Milane: jis – vienas geriausių

Eros Ramazzotti koncertas Milane / Video kadras
Eros Ramazzotti koncertas Milane / Video kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-04 11:09
AA

Muzika negali turėti sienų ar patikti tik vienos kartos klausytojams, todėl kelis dešimtmečius koncertuojantys dainininkai siekia būti atviri naujovėms ir naudoja šiuolaikines technologijas. Tuo įsitikino muzikos mylėtojas Ugnius Radvila, apsilankęs italų popmuzikos žvaigždės Eros Ramazzotti koncerte Milane.

Lietuvis pasakoja, kad per metus aplanko bent 100 koncertų ir tai daro jau 20 metų. Per tą laiką U. Radvila stebėjo galybę populiariosios muzikos atstovų, nuo šviesios atminties legendų kaip Michael Jacskon iki tokių didžiųjų scenų divų kaip Rihanna ar Beyonce. Pasak jo, „Perfetto World Tour“ turo koncertas buvo vienas įspūdingiausių E. Ramazzotti pasirodymų.

„Atlikėją esu matęs tris kartus ir jie visi buvo skirtingi. Spalį stebėjau to paties turo koncertą, kuris vyks Vilniuje. Galiu drąsiai pasakyti, kad tai buvo geriausias matytas Eros Ramazzotti koncertas. Taip pat, lyginant su kitais atlikėjais, šou yra vienas įspūdingiausių matytų per daugelį metų“, – įspūdžiais dalijasi muzikos žinovas.

Vienintelis „Perfetto World Tour“ turo koncertas Lietuvoje įvyks kovo 28 d. „Siemens“ arenoje. Jame bus galima išgirsti ne tik jau gerai iš radijo stočių pažįstamas „Cose Della Vita“ ar „I Belong to You (Il Ritmo della Passione)“, bet ir naujo albumo „Perfetto“kūrinius. Kaip pasakoja U. Radvila, šou dainų puokštė yra tobulai sukombinuota ir patiks daugeliui.

Eros Ramazzotti koncertas Milane / Video kadras

„Buvo šiuolaikiškų ritmų ir diskotekos elementų, todėl puikiai šėlo ir emocijas liejo jaunesnė karta bei paaugliai. Taip pat buvo atliekamos puikiai pažįstamos dainos, kurioms pritarti net nereikia mokėti italų kalbos. Kitaip tariant, dviejų valandų koncertinė programa puikiai subalansuota tiek norintiems pašokti, tiek trokštantiems kartu padainuoti ir išsiilgusiems senųjų atlikėjo hitų“, – atskleidžia lietuvis.

U. Radvila neišduoda visų šou detalių, kurias išvys apsilankiusieji koncerte Vilniuje, nes nenori gadinti staigmenos. Jis įsitikinęs, kad Eros Ramazzotti koncerto repeticijose praleido išties daug laiko, o 30 metų koncertuojantis atlikėjas laužo stereotipus, siejamus su saldžia italų muzika.

Eros Ramazzotti koncertas Milane / Video kadras

„Sceninė dalis paruošta itin įspūdingai: nuo lazerinių efektų iki daugiasluoksnių ekranų ir erdvinių projekcijų. Jeigu atvirai, techninis koncerto išpildymas yra vienas geriausių, kuriuos teko matyti“, – teigia atsidavęs muzikos mylėtojas.

Vasarį Eros Ramazzotti pristatė koncerto metu nufilmuotą dainos „Il Vaggio“ („Kelionė“) vaizdo klipą. Jį galite pažiūrėti čia: