Išrinkite įspūdingiausias 2014 metų užsienio žvaigždžių vestuves

George'as Clooney ir Amal Alamuddin, Angelina Jolie, Kim Kardashian ir Kanye Westas / Žmonės.lt montažas (žurnalo „People“ viršeliai ir „Instagram“ nuotr.)
George'as Clooney ir Amal Alamuddin, Angelina Jolie, Kim Kardashian ir Kanye Westas / Žmonės.lt montažas (žurnalo „People“ viršeliai ir „Instagram“ nuotr.)
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-31 15:02
AA

Artėjant 2014-ųjų pabaigai Žmonės.lt kviečia išrinkti pačias įspūdingiausias šių metų užsienio žvaigždžių vestuves. Jų šiais metais tikrai netrūko: vyru ir žmona tapo bene garsiausia pramogų pasaulio pora Kim Kardashian ir Kanye Westas, pagaliau sulaukėme Angelinos Jolie ir Brado Pitto vestuvių, o dar ir amžinas viengungis George'as Clooney sutiko savęs vertą moterį, kurią jau gali vadinti žmona. Kviečiame balsuoti apklausoje ir išrinkti įspūdingiausias 2014-ųjų vestuves!

2014-aisiais susituokusios užsienio žvaigždžių poros (28 nuotr.)
+22

Kim Kardashian ir Kanye Westas

Vyru ir žmona reperis Kanye Westas ir realybės šou žvaigždė Kim Kardashian tapo gegužės 24-ąją. Įspūdingą puotą pora iškėlė Florencijoje, XVI amžiuje statytame Belvederės forte. Kelios dienos prieš tai visi vestuvių svečiai privačiu lėktuvu buvo atskraidinti į Paryžių, kur vyko prašmatni priešvestuvinė vakarienė, o Kim Kardashian dar spėjo atšvęsti ir mergvakarį. Po linksmybių Paryžiuje visi svečiai išsiruošė į Italiją, kur vyko ceremonija ir didžioji puota. Per vestuves nuotaka vilkėjo specialiai jai siūtą „Givenchy“ mados namų suknelę, kurios vertė – apie 500 000 dolerių. Kim Kardashian ir Kanye Westo pirmasis vestuvių kadras tapo pačia populiariausia šių metų nuotrauka „Instagram“ tinkle.

Kim Kardashian ir Kanye Westas kartu yra nuo 2012-ųjų pavasario – iki tol jiedu daug metų buvo geri draugai. Pora augina 1,5 metų dukrą North.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.

Olivia Palermo ir Johannesas Hueblas

Stiliaus ikona tituluojama Olivia Palermo ir vokiečių modelis Johannesas Hueblas savo santuoką įregistravo birželio 29-ąją per nedidelę ceremoniją Bedforde. Šventėje dalyvavo tik jaunųjų šeimos nariai ir dar du jų draugai.

Per savo vestuvių dieną Olivia Palermo pasirinko mėgstamiausios dizainerės Carolinos Herreros trijų dalių ansamblį ir tamsiai mėlynus „Manolo Blahnik“ aukštakulnius. Makiažą rinkosi neryškų, o plaukus susirišo į vadinamąją arklio uodegą – tai mėgstamiausia jos šukuosena. Jaunikis vilkėjo baltą „Marc Anthony Hamburg“ kostiumą.

Stiliaus dievaitė ir buvusi realybės šou „The City“ žvaigždė su vokiečių modeliu pora yra septynerius metus, jiedu susižadėjo švęsdami Naujuosius metus egzotiškoje Šv. Bartolomėjaus saloje.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.

Jessica Simpson ir Ericas Johnsonas

Dainininkė ir aktorė Jessica Simpson už savo gyvenimo meilės, buvusio amerikietiškojo futbolo žaidėjo Erico Johnsono ištekėjo liepos 5-ąją. Amžiną meilę jiedu vienas kitam prisiekė 250 svečių akivaizdoje, tarp kurių buvo ir poros vaikai – metų sūnus Ace'as bei dvejų metų dukra Maxwell. Jiems per ceremoniją buvo patikėti svarbūs vaidmenys – Ace'as tėvams atnešė žiedus, o Maxwell buvo gėlių mergaitė.

Pora kartu yra nuo 2010-ųjų gegužės.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.

Adamas Levine'as ir Behati Prinsloo

Grupės „Maroon 5“ vokalistas Adamas Levine'as ir „Victoria's Secret“ angelas Behati Prinsloo susituokė liepos 19-ąją Meksikoje. Pora aukso žiedus sumainė stebint 275 kviestinių svečių, tačiau iki šiol nėra paviešinusi savo vestuvių nuotraukų, tad galima tik įsivaizduoti, kaip gražuolė Behati Prinsloo atrodė su prabangia „Marchesa“ suknele.

Adamas Levine'as ir Behati Prinsloo kartu yra nuo 2012-ųjų.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Auksinė Holivudo pora nustebino pasaulį pranešę, kad po devynerių draugystės metų ir jau turėdami šešis vaikus rugpjūčio 23-iąją jiedu pagaliau tapo vyru ir žmona. Vestuves vien šeimos rate jie iškėlė savo viloje Pietų Prancūzijoje, šventė buvusi labai intymi, jauki ir be jokios pompastikos. Didžiam gerbėjų džiaugsmui, Angelina Jolie ir Bradas Pittas patenkino jų smalsumą ir pasidalijo savo vestuvių nuotraukomis. Pinigus, gautus iš žurnalų „People“ ir „Hello!“, kurie įsigijo teises į nuotraukas, jaunavedžiai skyrė labdarai.

Vestuvių dieną viena gražiausių pasaulio moterų vilkėjo specialiai jai kurtą „Atelier Versace“ šilko suknelę, kuri buvo dekoruota jos vaikų piešiniais. Nuometą taip pat puošė vaikų piešiniai. Jaunikis kostiumo specialiai vestuvėms nesisiūdino – pasirinko vieną iš jau kabėjusių spintoje. Tiesa, Bradas Pittas kaklaraištį pasiskolino iš vyriausiojo sūnaus, mat vykdamas į Prancūziją pamiršo saviškį įsidėti į lagaminą.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.

George'as Clooney ir Amal Alamuddin

Dar nenurimus kalboms apie Angelinos Jolie ir Brado Pitto vestuves, rugsėjo 27-ąją prie altoriaus pagaliau žengė ir amžinu viengungiu tituluotas George'as Clooney. Jo išrinktąja tapo iš Libano kilusi britų teisininkė Amal Alamuddin, su kuria jis susipažino 2013-ųjų rudenį.

George'as Clooney ir Amal Alamuddin susituokė Venecijoje, puotoje dalyvavo apie 100 svečių. Ceremonija truko apie pusvalandį, o po jos prasidėjo vakarėlis, trukęs iki paryčių. Jaunoji per vestuves vilkėjo specialiai jai siūtą mados namų „Oscar de la Renta“ prancūziškų nėrinių suknelę su nuometu, o jaunikis puošėsi specialiai jam siūtu „Giorgio Armani“ kostiumu iš aukščiausios kokybės vilnos ir kašmyro.

Rugsėjo 29-ąją pora dar kartą vienas kitam prisiekė amžiną meilę – Venecijos rotušėje per trumputę civilinės santuokos ceremoniją jie oficialiai įteisino savo santuoką ir išvyko iš Italijos.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.

Solange Knowles ir Alanas Fergusonas

Lapkričio 16-ąją jaunesnioji dainininkės Beyonce sesuo Solange Knowles ištekėjo už 23 metais vyresnio vaizdo klipų režisieriaus Alano Fergusono. Aukso žiedus pora sumainė Naujajame Orleane Luizianoje, penkiasdešimties svečių akivaizdoje. Visi vestuvių svečiai buvo paprašyti vilkėti baltais drabužiais. Nuotaka vestuvėms pasirinko minimalistinio stiliaus „Kenzo“ suknelę su apsiaustu, o vėliau ją pakeitė į „Stephanie Rolland“ kombinezoną su gilia iškirpte. Solange Knowles ir Alano Fergusono vestuvės netrukus buvo pakrikštytos vienomis stilingiausių vestuvių šiais metais.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.

Scarlett Johansson ir Romainas Dauriacas

Holivudo žvaigždė Scarlett Johansson už prancūzų žurnalisto Romaino Dauriaco ištekėjo slapta ir šį faktą jiems paslaptyje pavyko išlaikyti beveik du mėnesius. Jų santuoka buvo įregistruota Montanoje spalio 1-ąją, netrukus po jų dukters Rose Dorothy gimimo.

Scarlett Johansson ir Romainas Dauriacas kartu yra nuo 2012-ųjų lapkričio.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.

Eltonas Johnas ir Davidas Furnishas

Prieš pat Kalėdas, gruodžio 21-ąją, Anglijoje susituokė seras Eltonas Johnas ir ilgametis jo partneris Davidas Furnishas. Pora savo santuoką įregistravo netrukus po to, kai Anglijoje buvo įteisinta tokia galimybė.

Eltonas Johnas ir Davidas Furnishas kartu yra 21 metus, savo civilinę partnerystę jie įregistravo 2005 metais. Jiedu augina sūnus Zachary ir Elijah, kuriuos pagimdė pakaitinė motina.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.