Išsipildė Ivetos Lukošiūtės ir jos vyro Jenya svajonė: šokėjai gimė mergaitė

Iveta Lukošiūtė / Organizatorių nuotr.
Iveta Lukošiūtė / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-04-26 18:16
AA

JAV gyvenanti šokėja Iveta Lukošiūtė susilaukė dukros. Moteris socialiniuose tinkluose pristatė mergaitę ir pasidalijo jos nuotrauka.

Buvusi šokių kolektyvo „Žuvėdra“ narė su sutuoktiniu, menininku Jenya Raytsesu, dukrai davė Ilanos vardą. 

Anksčiau žurnalui „Žmonės“ Iveta pasakojo, kad susilaukti mergaitės buvo jųdviejų su vyru svajonė. 

„Jau buvau pavargusi nuo laukimo ir nusivylimo, šį kartą nelabai tikėjausi, kad pastosiu. Kai vis dėlto paaiškėjo, kad laukiuosi, žinoma, abu apsidžiaugėme. Dabar ateitį jau pradedame planuoti keturiese. Jei dar mergaitė gims – išvis bus svajonių išsipildymas“, – tada sakė Iveta. 

Iveta Lukošiūtė su vyru Jenya Raytsesu / Gedmanto Kropio nuotr. | ŽMONĖS Foto

Iveta neslepė, kad su vyru jiedu – tikri sielos draugai. Nuo pirmos pažinties dienos. „Žmonės sako, kad santuoką reikia prižiūrėti, nuolat dirbti. O ką tiksliai dirbti reikia? Mes nesipykstame, viską išsiaiškiname normaliai kalbėdamiesi, todėl nesuprantu to pasakymo apie darbą. Gal taip yra dėl to, kad susitikome brandaus amžiaus“, – anksčiau kalbėjo ji.

Moteriai pastoti nebuvo lengva. Atvirame interviu ji yra prisipažinusi, kad prieš dvejus metus patyrė du persileidimus. Po tokių išgyvenimų vis tik svajonės turėti dar vieną vaiką Iveta neatsisakė. Jei nepavyktų pačiai – tai nors ir įsivaikinus. Tačiau vieną dieną iš už Atlanto atskriejo naujiena: „Laukiuosi antro vaikučio. Pastojau dar Lietuvoje.“