Išsipildė Merūno Vitulskio svajonė: „Jautru ir net nedrąsu“

Erika ir Merūnas Vitulskiai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Erika ir Merūnas Vitulskiai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-08 15:26
AA

Albumo „Muzika – Lietuvai“ koncertinį turą Lietuvoje tęsiantis Merūnas Vitulskis sulaukė svajonių pasiūlymo iš Japonijos. Kovo viduryje tenoras iš Lietuvos vyks į kelias perklausas nacionalinėje Japonijos operoje bei dainuos G.Puccini operos „Madam Butterfly“ parodyme. 

Šioje operoje B.F.Pinkertono partiją įvairiose pasaulio scenose jis dainuoja jau trejus metus, tačiau Japonijoje lankytis dar neteko.

„Jautru ir net nedrąsu dainuoti „Madam Butterfly“ būtent šioje šalyje, kur ir vyksta operos veiksmas“, – sako Merūnas.

Jis prisipažino, kad Japonija dar nuo vaikystės – jo svajonių šalis. „Draugas net kataną iš Japonijos dovanų yra parvežęs ir noras aplankyti šią šalį tik stiprėjo“, – pasakoja jis.

Merūnas Vitulskis / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Į Japoniją Merūnas skris savaitei ir jau dabar derina tvarkaraštį, kad tarp perklausų ir spektaklio spėtų nors trumpai pamatyti šalį.

Tiesa, prieš kelionę jo laukia net 11 koncertų Lietuvoje su programa „Muzika - Lietuvai“ ir styginių kvartetu. Koncertinis turas tęsiasi: vasario 15 d. koncertas vyksTauragėje, 17 d. – Klaipėdoje, „Žvejų rūmuose“, 18 d. – Marijampolėje, 19 d. – Kaune, VDU salėje, 23 d. – Panevėžyje, 25 d. – Vilniuje, Šv.Kotrynos bažnyčioje, 26 d. – Šiauliuose, 27 d. – Mažeikiuose, 28 d. – Telšiuose, kovo 1 d. – Plungėje, 8 d. – Birštone.

Jūsų dėmesiui, daina „Iš nakties “ iš albumo „Muzika-Lietuvai“ ir ištrauka iš koncerto Kaune: