Išsipusčiusi publika vakarą leido prašmatniame šimtmečio mados pokylyje

Aleksandras Vasiljevas ir Natalija Martinavičienė  / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Aleksandras Vasiljevas ir Natalija Martinavičienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
A
A

Pokyliai nuo seniausių laikų labai vertinama ir visų laukiama šventė. Jiems pradedama ruoštis gerokai prieš jų pradžią – visi žinomi didikai ne tik pasižymėjo itin didele išmone, bet ir ne mažesniais užmojais priimti bei kuo labiau nustebinti svečius.

Nustebinti svečius ir surengti ištaigingą pokylį „Stikliuose“ antradienio vakarą nusprendė ir mados istorikas Aleksandras Vasiljevas.

Vilniaus Taikomosios dailės muziejuje pristatęs naują šimto vakarinių suknelių kolekciją „Kvietimas į pokylį. 1915–2015“ jis vakaro svečius pakvietė į prašmatnų vakarą.  Čia buvo renkamos lėšos A.Vasiljevo kolekcijos išsaugojimui ir restauravimui.

Pokylyje buvo galima sutikti ir garsių moterų. Renginio nepraleido dizainerė Ella Tatarinova, papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė, viena viešbučio bendrasavininkių Ana Ciupij, čia atvyko nemažai svečių iš užsienio.

Ana Ciupij ir Ella Tatarinova
Ana Ciupij ir Ella Tatarinova / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Svečiai vakarui kruopščiai ruošėsi ir atvyko apsirengę taip, kaip reikalavo etiketas – vyrai apsivilko kostiumus, o jų žavios damos nesibodėjo pasidabinti dailiomis vakarinėmis suknelėmis.

Krištolo indai, gyva muzika, gurmaniškas meniu – vakaro svečiai galėjo pasijusti išties ypatingai.

Ana Ciupij ir Ella Tatarinova
Ana Ciupij ir Ella Tatarinova / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

„Šis pobūvis skirtas tiems, kurie vertina madą, stilių ir istoriją. Supažindinsime su seniausiomis tradicijomis, papasakosime apie tų laikų madas ir įsimintiniausius pobūvius. Skambės klasikinė muzika“, – dar kvietime užsiminė renginio organizatoriai.

Fiesta Vilniaus senamiestyje neapsiėjo be šokių, vaišių ir pašnekesių.

Aleksandro Vasiljevo 100 gražiausių pastarojo šimtmečio suknelių paroda „Kvietimas į pokylį. 1915–2015“ Vilniaus Taikomosios dailės muziejuje veiks iki 2016 gegužės 16 dienos.