Išsiskyrė Jurgos Šeduikytės ir Vido Bareikio keliai: „Mes dabar gyvenam atskirai“

Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė / Pauliaus Peleckio nuotr.
Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė / Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-12-13 09:59
AA

„Mes dabar gyvenam atskirai. Jeigu atvirai, pastarasis laikotarpis man nebuvo lengvas“, – apie išgyvenamą santuokos krizę prisipažįsta dainininkė ir aktorė Jurga Šeduikytė (39).

Apie išsiskyrimo priežastis ir santykiuose dedamą tašką Jurga ir Vidas papasakojo ir savo socialiniuose tinkluose. Juose jie pasidalijo laišku, paaiškinančiu judviejų santykių pabaigą.

„Laiškas nuo Jurgos ir Vido

Taip jau nutiko, kad pusę metų jau gyvename atskirai ir, po bandymų likti kartu, visgi supratome, kad konstruktyviau, pagarbiau ir, – kas svarbiausia, – sąžiningiau mūsų sūnaus Ado atžvilgiu bendrausime perėję į kitokią bendravimo formą. Šiuo atveju tai yra pasukimas skirtingomis kryptimis. Mūsų keliai vis vien susisies dėl mylimo vaiko bei dėl abipusės pagarbos, kuri lydėjo mus visus bendrus dešimt gyvenimo metų ir lydės toliau. Šis išsiskyrimas yra apie dviejų kuriančių žmonių skirtingumą ir norą vienas kito neužgožti, bet kaip tik – palaikyti ir gerbti. Vienas kitam linkime kuo gražesnės ateities ir palaikome vienas kitą kuo tik galime.

Tai yra privatus mūsų reikalas, todėl jį privačiai norėtume ir užbaigti ir būtume dėkingi, jeigu susilaikytumėte nuo tolimesnių interpretacijų.

Jurga ir Vidas", – prie bendros judviejų nuotraukos rašė J. Šeduikytė.

Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Besibaigiantys metai dainininkei buvo kupini permainų, savęs ieškojimų tiek asmeniniame gyvenime, tiek kūryboje. Nors šventinis laikotarpis itin įtemptas, tačiau Jurga prisipažįsta labiausiai mėgstanti laiką leisti su sūnumi Adu erdviuose namuose, įrengtuose lofte – apie tokį būstą ji visada svajojo.

„Prieš kelias dienas save įvėliau į tokią aferą – išsikėliau sau iššūkį pagerint save ir pažint save labiau iki Kalėdų. Kiekvieną dieną pradedu nuo to, kad duodu sau užduotį, kurią privalau įgyvendinti iki vakaro“, – jau šio vakaro laidoje pasakos J. Šeduikytė. Laidos vedėjo paklausta, kam jai prireikė permainų ir iš kur kilo noras tapti geresne savo pačios versija, dainininkė atsigręžė į besibaigiančius metus: „Aš tiesiog jaučiau, kad pastaruoju metu visa mano muzika galbūt tamsesnė, nei aš norėčiau. Kadangi visiškai nemoku meluoti ir tai gali paliudyti visi žmonės, kurie mane pažįsta, tai man reikėjo susikurti būseną tokią, kad galiausiai jausčiausi natūraliai. Mes labai daug skaitom knygų, labai daug žinom teorijų, kaip reikia gyventi, bet dabar nusprendžiau: užtenka – reikia nebeskaityti knygas, o tiesiog pradėti gyventi pagal tai, ką jau esu sužinojusi per gyvenimą“.

Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Pokalbis pasisuko ir apie asmeninį dainininkės gyvenimą, kurį ji kruopščiai saugo nuo viešumo, ir apie pastaruoju metu pramogų pasaulyje vis pasigirstančias kalbas, kad po dešimties bendro gyvenimo metų byra jos ir dainininko Vido Bareikio šeima. Visą dainininkės interviu žiūrėkite „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ šį vakarą 21 val.

Jurgos Šeduikytės vestuvės Juodkrantėje (25 nuotr.)
+19
Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis (16 nuotr.)
+10