Išsiskyrė saldžioji porelė Gigi Hadid ir Joe Jonas

Joe Jonas ir Gigi Hadid / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Joe Jonas ir Gigi Hadid / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-11-05 16:08
AA

Po vos penkių mėnesių draugystės modelis Gigi Hadid ir atlikėjas Joe Jonas pasuko skirtingais keliais.

Šią vasarą romaną užmezgusi pora dar karu dalyvavo spalio 15 dieną Niujorke vykusiame Pasaulinio Laimo ligos aljanso inauguraciniame renginyje, palaikydami šia liga sergančią Gigi motiną Yolandą Foster, tačiau jų santykiai jau nutrūko.

„Joe ir Gigi santykiai neseniai nutrūko, – sakė vienas gerai informuotas šaltinis žurnalui „People“. – Nieko rimta neįvyko, išsiskyrimas nebuvo dramatiškas. Jiems tiesiog buvo sunku suderinti savo darbo grafikus. Jie tikrai išliks draugais“.

Nei 26 metų Joe, nei šešeriais metais jaunesnė Gigi šios informacijos kol kas nepatvirtino.

Žinia apie poros išsiskyrimą buvo gana netikėta, kadangi iš pažiūros jiedu atrodė labai artimi. Gigi net režisavo naujos Joe Jono grupės DNCE dainos „Cake By The Ocean“ muzikinį klipą. 

Jis taip pat palaikė Gigi, kai ją dėl per daug gundančios figūros internete užsipuolė pikti komentatoriai. Gigi dalyvavo daugybėje kolekcijų pristatymų rugsėjį ir spalį vykusioje 2016 metų pavasario/vasaros mados savaitėje, tačiau kai kam pasirodė, kad jos sudėjimo manekenėms nederėtų žygiuoti podiumu.

Nenorėdama pasiduoti kandžioms replikoms Gigi paskelbė žinutę „Instagram“ tinkle: „Jūsų pikti komentarai neprivers manęs norėti pakeisti savo kūną. Jeigu neturėčiau tokio kūno, kokį turiu, neturėčiau ir tokios karjeros, kurią turiu. Man patinka, kad aš galiu būti seksuali. Didžiuojuosi tuo“.

Tuometinę širdies draugę palaikė ir Joe Jonas, paskelbęs „Versace“ kolekcijos žvaigždės nuotrauką su paprastu prierašu „Mano mergina tiesiog ją pribaigė“.

Joe Jonas ir Gigi Hadid / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.