Karolina Meschino surengė išskirtinę provokuojančią fotosesiją, kurios modeliu tapo fotografas Naglis Bierancas
„Nebijau kritikos. Manau, kad jau atėjo laikas Lietuvos žmonėms atmesti visus anksčiau suformuotus stereotipus apie rengimasį pagal lytį. Tegu visi rengiasi kas kaip nori! „Genderless” (be lyties -Red.) aprangos tendencijos užkariauja pasaulį“, - drąsiai teigia Milane studijuojanti madingo įvaizdžio kūrimą žinoma socialinių tinklų veikėja Karolina Meschino.
„Genderless Post Soviet” fotosesijos modeliu tapo „Fotogenijai” fotografas Naglis Bierancas, kuris pasirodė visiškai kitame vaidmenyje, negu tenka jį matyti dažniausiai.
„Smagu buvo pamatyti Naglį dirbantį kitoje pusėje objektyvo, jis nuostabus modelis, nebijojo pozuoti ir puikiai įsijautė į vaidmenį!”,- pasakoja mados studentė.
Tačiau K. Meschino prisipažino, kad modelio paieškos nebuvo lengvos.
Porą savaičių prieš merginos stilizuojamą fotosesiją ji savo feisbuko paskyroje pasiteiravo sekėjų, ar atsirastų vaikinas, kuris sutiktų pozuoti apsirengęs moteriškais drabužiais. Internautų reakcija buvo netikėta.
„Negalėjau patikėti, kad buvo beveik septyni tūkstančiai komentarų ir nė vieno iš jų rimto. Lietuvos vaikinams tai pasirodė ypač juokingas pokštas: tiek vaikinai tarpusavy, tiek merginos žymėjo savo antrasias puses ir kartu juokėsi. Man tai pasirodė be galo keista.Tikriausiai, nes mados pasaulyje sukiojuosi jau kurį laiką. Man atrodo normalu nuolat matyti vyrus su sijonais ar auskarais, karoliais, su moteriškomis rankinėmis
Man atrodo normalu nuolat matyti vyrus su sijonais ar auskarais, karoliais, su moteriškomis rankinėmis
Merginas, apirengusias dideliais ar netgi vyriškais drabužiais. Juk Lietuva ne urvas? Nejaugi žmonės nemato šių dienų gyvenimo aktualijų? Kad ir kur pažiūrėsi, kitose šalyse ant visų garsiausių mados namų podiumų ar netgi gatvėse visi drabužiai moteriški ir vyriški yra maišomi ir derinami kartu. Puikiausias pavyzdys yra „Gucci”... Ne veltui visas pasaulis eina iš proto dėl šių mados namų dizainerio Alessandro Michele kuriamų šedevrų. Manau, kad Lietuvoje žmonės turėtų labiau atsipalaiduoti ir priimti visus vienodai, nepaisydami, kaip kas yra apsirengęs, o ne juoktis vienas iš kito. Juk drabužiai yra dalis mūsų asmenybės, atspindi kaip mes parodome visuomenėje. Gana gėdytis savęs ar smerkti draugą vien dėl aprangos.”
Šią fotosesiją Karolina Meschino įvertinti pateiks Istituto Marangoni, kuriame mokosi, komisijai.