Išskirtinį automobilį „Plymouth“ vairuojanti Inga Budrienė: „Specialiai dėmesio sulaukti nebandau“

Inga Budrienė ir jos „Plymouth Prowler“ / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Inga Budrienė ir jos „Plymouth Prowler“ / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-02 07:09
AA

Verslininkė Inga Budrienė „Plymouth Prowler“ turi jau septynerius metus, tačiau kaskart retro stiliaus sportiniu automobiliu išriedėjusi į gatves ji sulaukia didžiulio aplinkinių dėmesio.

Tik šiltuoju sezonu amerikietišku neeilinės išvaizdos automobiliu važinėjanti ponia Inga prie jo vairo sėdo prieš keletą dienų, kai vyko į Kaune vykusį renginį.

Daugelis žavisi jos transporto priemone, žarsto komplimentus. Tačiau pati Inga tik šypsosi ir numoja ranka.

„Suprantu, kad ta mašina traukia akį, tačiau aš prie to dėmesio jau įpratusi. Būna, kiti prašo nusifotografuoti, negaila juk. Pati juokiuosi, kad jei trokšti dėmesio – reikia vairuoti tokią mašiną. Bet man ji tiesiog patinka, specialiai to dėmesio sulaukti nebandau“, – Žmonės.lt kalbėjo ji.

Vakaro akimirka / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Išskirtinės išvaizdos „Plymouth Prowler“ Ingai padovanojo vyras Darius.

„Jis tą mašiną buvo nusižiūrėjęs sau, jam labai patiko, parodė ir man. Susižavėjau ir užsimaniau. Ji gana moteriška, nors ir sportinė. Dabar, kiek žinau, tokių jau nebegamina“, – pasakojo Inga.

Šį automobilį ji vairuoja tik šiltuoju metų sezonu, dažniausiai tik vasarą. O kadangi šiemet vasara prasidėjo vėliau nei įprasta, progų išlėkti į gatves su šiuo raudonu gražuoliu nebuvo tiek jau ir daug.

„Nelabai ir turiu kada į tuos vakarėlius važinėti, tai gal pirmas renginys, kuriame šią vasarą dalyvavau. O štai dabar visi atkreipė dėmesį“, – juokėsi verslininkė.

Ingos namų garaže stovi trys automobiliai, kuriuos ji vairuoja. Be „Plymouth Prowler“ – dar ir galingasis „Hammer“ bei mažylis „Smart“.

„Visos mašinos labai skirtingos ir visos man labai patinka. Nelabai ką suprantu apie automobilius, jas dažniausiai išrenka vyras, o tada ir aš jau prisijaukinu“, – linksmai kalbėjo Inga.

Vakaro akimirka / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Moteris neslepia, kad neretai, ypač tuomet, kai vairuoja Plymouth Prowler“ arba „Hammer“, ją sustabdo policijos pareigūnai. Net ir tuomet, jei ji nepažeidžia jokių taisyklių, tiesiog iš smalsumo.

„Būna, policininkai sustabdo, paklausia, koks ten variklis. Klausia, ar turiu C kategorijos teises, nes „Hammer“, nepaisant to, kad jį registruoja kaip lengvąjį automobilį, jau yra sunkiasvorė mašina. Ir ką, dažnai jie nustemba, kad turiu“, – pasakojo Inga.

Ji dar mokykloje išlaikė egzaminą ir gavo C kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Tuomet galėjo rinktis, ar lankyti darbų pamokas, ar mokytis vairuoti automobilį. Tuomet ji pasirinko pastarąjį variantą ir dvejus metus mokėsi vairuoti sunkvežimį.

Vakaro akimirka / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.