Išskirtinis interviu su supermodeliu Bella Hadid

„Max Mara“ įvaizdinė fotosesija, Bella Hadid / "Max Mara" nuotr.
„Max Mara“ įvaizdinė fotosesija, Bella Hadid / "Max Mara" nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-11-03 19:01
AA

Hadid pavardę išgarsino damos trumpais vardais, kuriuos lengva įsiminti ir palaikyti slapyvardžiais. Mados pasaulis neįsivaizduojamas be savimi pasitikinčių mergiočių Gigi ir Bellos.

Jos – naujosios supermodelių kartos atstovės. Nors pradėjo karjerą instagrame – tai kaip tik bonusas, masinantis užsakovus. Šiandien šis kelias net įprastesnis nei tradicinis – gatvėje sutikti modelių agentą ar pačiai pasirodyti atrankoje. Ir dešimtojo dešimtmečio supermodeliai gali piktintis ar vadinti Gigi, Bellą ir kompaniją kalėmis, bet moderniųjų technologijų pasaulis sukasi būtent taip! Tuo įdomiau panagrinėti, kaip čia gimsta žvaigždės.

Šitos Hadid – ne legendinės architektės Zahos Hadid giminaitės. Nors kas ten žino, kaip kur nors amžių glūdumoje susipina genealoginio medžio šaknys: Zaha kilusi iš labai pasiturinčios Irako šeimos, o Bellos ir Gigi tėvas Mohamedas Hadidas – palestiniečių kilmės. Nekilnojamojo turto magnatas, statantis „The Ritz-Carlton“ tinklo viešbučius ir Holivudo žvaigždžių namus prašmatniajame Bel Eire ir Beverli Hilse, tikina esąs Nazareto princo ir Galilėjos šeicho giminaitis.

Kitas dalykas, kad Gigi ir Bella – absoliučiai savarankiškos ir žavingos, net labiau žinomos nei turtuolis jų tėvas, o kai kuriuose sluoksniuose – net nei garsioji bendrapavardė. Ar jos – talentingos ir protingos? Seserys Hadid – podiumų, fotostudijų ir gatvės mados ikonos. Stiliaus diktatorės. Merginos, kurios daro įtaką. Ir mažų mažiausiai – darbščios. Hadidų klanas (dar yra jaunylis brolis Anwaras, irgi pradedantis modelio karjerą) – ne toks įtakingas, skandalingas ir gausus kaip Kardashianų, bet jo sėkmės viražai verti dėmesio.

Gigi ir Bella Hadid / Vida Press nuotr.

Iš kur jos atsirado?

Kaip ir visi žmonės – iš tėvo ir mamos meilės. Apie tėtį jau užsiminėme. Beje, Mohamedas Hadidas vadinamas įkyriausiu tėčiu instagrame, mat nuolat dalijasi vaikų nuotraukomis ir rašo apie tai, kaip jų pasiilgo (jis dar turi dvi suaugusias dukras iš kitos santuokos) ir kaip nori, kad jie jį aplankytų ar bent paskambintų.

Net vilkėdamos suknelėmis, labiau primenančiomis figos lapą, sesutės įsigudrina neatrodyti vulgariai.

Tėtukas turtingas it Krezas, turi 33 metais jaunesnę sužadėtinę, Jordanijos ir JAV pilietybes ir nors nelaiko savęs musulmonu, prisipažįsta niekada negėręs alkoholio.

Mama irgi nepaprasta ir neprasta: Yolanda Hadid – modelis ir realybės šou „The Real Housewives of Beverly Hills“ žvaigždė. Šiandien jai – penkiasdešimt treji, ji irgi aktyvi instagramistė, o paskyroje mielai dalijasi atviromis savo nuotraukomis. Štai iš ko Jelena Noura (Jelena tariama kaip Gelena, o Gigi – trumpinys) ir Isabella Khair – Bella – paveldėjo puikias figūras. Ir talentą pozuoti – net vilkėdamos suknelėmis, labiau primenančiomis figos lapą, sesutės įsigudrina neatrodyti vulgariai.

Kuluaruose šnekama, kad racionali kaip tikra olandė (ji išties gimė Nyderlanduose) Yolanda puikiai ir griežtai išauklėjo savo mergaites. Kitaip nei daugelis pramogų pasaulio žvaigždžių, jos lyg ir nesivelia į didelius skandalus ir laikosi principų.

Dar keli faktai: mergytė pradėjo dirbti modeliu dvejų – pozavo „Guess“ vaikų linijos reklamai. Tačiau tėvai nusprendė, kad ji per maža karjerai daryti. Ant podiumo ir į fotostudiją Gigi grįžo keturiolikos ir per pastaruosius trejus metus tapo žvaigžde, kurios nori visi: nuo „Victoriaʼs Secret“ iki „Tom Ford“. Ji drąsi, nebijo keisti įvaizdžio ir išties yra labai gera. Beje, studijavo kriminalinę psichologiją ir juokauja, kad galbūt kada nors dirbs kriminalinių tyrimų biure.

Gigi Hadid su mama Yolanda Hadid / Vida Press nuotr.

Persekiojami ligų

Kitų planų – ne vien dirbti prieš kameras – turėjo ir jaunylė Bella. Paauglystėje ji kliedėjo žirgais ir rengėsi pasirodyti 2016 metų Rio de Žaneiro olimpiadoje, deja, paaiškėjo, kad serga lėtine Laimo liga – kaip ir jos motina, ir brolis.

Svajones teko pamiršti: ši infekcinė liga, perduodama erkių, pažeidžia smegenis ir kelia neurologinių problemų. Sakoma, kad Bella ir Anwaras laikosi geriau, o štai jų mama vienu metu negalėjo nei rašyti, nei skaityti, nei žiūrėti televizoriaus ar išvis dirbti protinio darbo...

Hadidai – kovos su šia negalia aktyvistai: rugsėjį turi išeiti Yolandos memuarai „Believe Me: My Battle with the Invisible Disability of Lyme Disease“ („Patikėk manim. Mano kova su nematoma negalia – Laimo liga“). Beje, Gigi irgi turi diagnozę – Hašimoto ligą. Ji pasireiškia apatija, nuovargiu, prasta nuotaika; užkimsta balsas, sutrinka atmintis, lūžinėja plaukai. Be abejonės, šeimos galimybės gydytis – didžiulės, tačiau liga vienodai alina ir pasiturinčius, ir vargšus.

Jodinėti Bella mėgsta ir geriausiai pailsi ant žirgo. Mėgsta fotografuoti – kurį laiką studijavo fotomeną Parsonso dizaino mokykloje Niujorke (metė, kai modelio karjera pradėjo sektis) – ir baigusi žingsniuoti podiumu ketina tapti mados fotografe. Dar ją domina karjera kine – esą įdomu ir jaudina stovėti prieš kino kamerą, o ne tiesiog pozuoti paveikslėliams. „Aš turiu tiek daug tikslų, bet dažniausiai mėgstu apie juos nutylėti, nes išties esu prietaringa“, – yra prisipažinusi Bella.

Ne konkurentės

Kai dvi seserys, beveik bendraamžės, daro karjerą toje pačioje srityje, natūraliai kyla klausimas apie pavydą ir konkurenciją. Tačiau Gigi interviu džiaugiasi – puiku, kai yra su kuo pasikalbėti apie darbą. „Aš pati dažnai nesijaučiu tikra dėl savo etikos principų ir savo lūkesčių. Ir reikia, kad kas pasakytų: „Viskas gerai, pasirūpink savimi.“

Bella ir Gigi Hadid ant „Anna Sui“ podiumo / Vida Press nuotr.

Bella tikina, kad sesuo – paguodos ir ramybės šaltinis. Ir jos buvimas šalia palengvino kelią karjeros laiptais. „Su ja jauku ir ramu, galima pasikalbėti apie bet ką. Ji padeda neatitrūkti nuo realybės ir tvirtai laikytis ant kojų. Mažiau nervinuosi, žinodama, kad turiu geriausią draugę – seserį.“

Išrinkti geresnę – sunku, vis dėlto seserys – skirtingų tipažų.

Gigi ir Bella išnaudoja seserystės faktą profesijoje: kartu pozavo „Fendi“ ir „Moschino“ kampanijoms. O kartais apskritai dirba pamainomis: Bella, šią vasarą tapusi „Max Mara“ aksesuarų veidu, pakeitė dvejus metus šiame poste buvusią vyresnėlę Gigi (ji reklamavo ir drabužius).

Atrodo, seserys turi ypatingų maksmariškų bruožų (kandūs žinovai sako, kad ypač italams patinka dailutis skaičius: paneles Hadid instagrame seka 48,4 milijono). Nenuostabu, kad Gigi ir Bellos kampanijos lyginamos (tai reiškia, kad apie jas vėl kalbama), tačiau išrinkti geresnę – sunku, vis dėlto seserys – skirtingų tipažų. O kaip sako naujoji „Max Mara“ žvaigždė, į kiekvieną fotografiją ji įdeda labai daug emocijų, kad ir kokios jos būtų – laimė, liūdesys ar kokia kita, ir stengiasi kaskart parodyti kitą veidą.

„Max Mara“ pavasario / vasaros'18 įvaizdis / Vida Press nuotr.

Su kokiu aksesuaru nesiskiria Bella Hadid? Akiniais? Rankine?

Dievinu aksesuarus. Manau, juos galima pridėti prie bet kokio derinio – ar vakarinio, ar kasdienio. Tobula rankinė, mano nuomone? Maža su grandinėle, universali ir patogi.

Ką jums reiškia mada? Ar turite asmeninę mados idėją?

Mada man – tiesiog smagu. Ji turi leisti išreikšti save ir padėti atskleisti vidinį pasaulį.

Ar rytais ilgai užtrunkate prie drabužių spintos ir nuo ko pradedate rinktis? Kas visada turi būti jūsų (ir bet kurios moters) garderobe?

Pati paprastai apsirengiu greitai. Pradedu rinkti derinį nuo kelnių, o paskui derinu visa kita. Pakanka puikių akinių ar rankinės, kad kiekvieną dieną atrodytum naujai.

Socialiniai tinklai – malonumas ar pareiga? Ar viską rodote savo instagrame?

Kartais – malonumas, kartais – pareiga. Man patinka dalytis mėgstamais dalykais ir parodyti kai kuriuos nuošalius savo pasaulio kampelius. Bet kai kas visada bus uždengta pašalinėms akims!

Esate viena labiausiai dievinamų nūdienos mados ikonų. O kas, jūsų manymu, yra stilingiausia nūdienos moteris?

Ačiū už komplimentą! Galiu pasakyti, kad viena mano geriausių draugių, dainininkė Jesse Jo Stark, moka atrasti tikrų deimantų tarp drabužių ir sukurti fantastiškus derinius. Išskirtinis talentas.

Kas greičiausiai padeda atgauti formą, kai jaučiatės pavargusi ar įsitempusi? Kur geriausiai atsipalaiduojate?

Man patinka nusipirkti gėlių ir užsidegti žvakių. Namie visada turiu šalavijų kvapo žvakių: jų uždegu, kai jaučiuosi nerami ar vargina stresas. Mėgstu leisti laiką pliaže su broliais ir seserimis. Pietauti su tėčiu ir jodinėti žirgais su mama. Šeima, draugai, geras maistas, sunkus darbas ir meilė – štai tikriausi laimės šaltiniai.

Bella ir Gigi Hadid (19 nuotr.)
+13