Išskirtinis reportažas iš Volodymyro Zelenskio apartamentų Vilniuje: turėjo tik vieną pageidavimą

Volodymyras Zelenskis su žmona Olena / Luko Balandžio ir Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.
Volodymyras Zelenskis su žmona Olena / Luko Balandžio ir Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.
Jūratė Ražkovskytė
Šaltinis: Žmonės
2023-07-20 12:29
AA

Analizuodami NATO viršūnių susitikimą Vilniuje, apžvalgininkai teigia, kad daugiausia dėmesio sulaukęs asmuo buvo Ukrainos prezidentas Volodymyras ZELENSKIS (45). „Mums didžiulė garbė, kad savo viešbutyje galėjome priimti Ukrainos prezidentą su žmona ir visa jo komanda“, – džiaugiasi Vilniaus senamiestyje veikiančio penkių žvaigždučių viešbučio „Narutis“ atstovė Inga Gagilienė.

Viešbutyje turėjo apsigyventi dvi svarbios delegacijos: gana didelė Ukrainos – prezidento Volodymyro Zelenskio, pirmosios ponios Olenos Zelenskos (45) bei dar keliolikos žmonių komanda – ir kiek mažesnė Europos Komisijos su jos pirmininke Ursula von der Leyen (64) priešakyje.

Apie planuojamą NATO renginį Vilniuje viešbučio šeimininkai sako sužinoję dar praėjusių metų gale, o po Naujųjų gavo tikslią informaciją. Tiesa, gan ilgai buvo neaišku, ar Ukrainos prezidentas apskritai galės atvykti į Lietuvą, į NATO susitikimą. Svarbiausia buvo įgyvendinti visus reikiamus saugumo priemonių reikalavimus – tuo rūpinosi Valstybės apsaugos tarnyba.

Išskirtinis reportažas – Žmonės.lt prenumeratoriams.

Volodymyras ir Olena Zelenskiai įsikūrė prezidentiniuose viešbučio apartamentuose: 113 kvadratinių metrų ploto, su didele svetaine, dviem