Išskirtinis urban muzikos festivalis „Spring Break“ su aktualiausiais vardais Lietuvoje – jau šiandien

Festivalio „Spring Break“ atlikėjai / Organizatorių nuotr.
Festivalio „Spring Break“ atlikėjai / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-04-26 09:16
AA

Jau šiandien Vilniaus keleivinių traukinių depą drebins pirmasis vienos dienos urban muzikos festivalis „Spring Break“. Išskirtinėje erdvėje šį vakarą pasirodys vieni aktualiausių šio stiliaus kūrėjų ir atlikėjų Lietuvoje – Free Finga, Junior A, Angelou, Meandi, Cheri ir kiti.

„Tokio masto, alternatyviai ir urban muzikai skirto vakarėlio Lietuvoje dar nebuvo“, – pirmajame viešame pranešime apie festivalį teigė visi pagrindiniai „Spring Break“ vardai.

Milžiniška ir įprastai itin saugoma bei uždara Vilniaus keleivinių traukinių depo teritorija šio renginio metu bus suskirstyta į dvi dalis. Nuo 17 valandos į renginį susirinkę žmonės laiką galės leisti depo kieme, kuriame juos pasitiks DJ scena su Remedy, DJ Gerry ir Vanilla priešakyje, taip pat „Barbeque burgers“, „Pick Me Up Juice“ ir „Dešrainis24.lt“ maisto vagonėliai, skirtingiems skoniams pritaikyti barai bei neatsiejama depo dalis – bėgiais pro šalį lekiantys traukiniai.

Nuo 20 valandos visi bus kviečiami praverti Vilniaus keleivinių traukinių depo vartus – čia susirinkusius pasitiks specialiai festivaliui „Spring Break“ konstruota scena, įspūdinga šviesų architektūra ir būrys aktualiausių R&B ir alternatyvios elektroninės muzikos vardų Lietuvoje.

Šį vakarą ant pagrindinės „Spring Break“ festivalio scenos netrūks ir staigmenų. Daininkė Cheri, kartu su itin talentingomis šokėjomis bei naujais radijo vardais Vanilla ir Kamilla paruošė nustebinsiančią programą, o pusę metų scenoje nesirodęs MEANDI pristatys net penkias naujas dainas.

Visai neseniai mini albumą „All In Good Time“ išleidusi atlikėja Angelou kartu su Free Finga pirmą kartą gyvai pristatys bendrą jų darbą „24sek“, o kartu su hito „Tu Maivais“ kūrėju scenoje pasirodys dueto „Max Pain“ narys Keanu Blunt bei daininkė Monique. Specialią programą šiam vakarui paruošė ir nouširdusis Junior A.

Pasak „Spring Break“ organizatorių, pagrindinis jų siekis – suteikti muzikos kūrėjams didelę ir specialiai jų muzikai paruoštą erdvę, o kiekvienam „Spring Break“ svečiui sukurti aplinką, kurioje jis ar ji galės nevaržomai mėgautis pavasarį atgyjančiu miestu, išskirtine traukinių depo erdve ir, žinoma, kokybiška bei aktualia muzika.

„Nuo nulio konstravome scenas, šviesos ir garso instaliacijas – norim nustebinti ir dar kartą šiame depe užkurti kokybišką ir nepamirštamą vakarėlį“, – teigia renginio organizatoriai Linartas Urniežis ir Andrius Stasiulis, praėjusių metų vasarą toje pačioje vietoje visus pakvietę į elektronikos naktį „Next Station“.