Iššlavus Dua Lipos koncerto bilietus, darbo ėmėsi perpardavinėtojai: prašo 600 eurų

Dua Lipa / „Warner Music“ ir ekrano nuotr.
Dua Lipa / „Warner Music“ ir ekrano nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-11-26 14:26
AA

Penktadienį pasirodė žinia, kad bilietai į kitąmet „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiantį pasaulinės populiariosios muzikos superžvaigždės Dua Lipos išgraibstyti per pusvalandį. Tą pačią dieną tuo ėmė naudotis perpardavinėtojai – kai kurie už bilietus prašo mėnesio algos.

Penktadienį, vos pradėjus viešą prekybą, visi bilietai į vienintelį Dua Lpos koncertą Baltijos šalyse buvo išpirkti per pusę valandos, kiek anksčiau skelbta išplatintame pranešime spaudai.

Po to ne vienas atlikėjos gerbėjas guodėsi nespėjęs įsigyti bilietų. O kai kurie teigė, kad tą daryti buvo pasiruošę, tačiau nusipirkti bilietų tiesiog negalėjo dėl stringančio internetinio puslapio.

Jau tą pačią dieną skelbimų portaluose pasirodė dešimtys perpardavinėtojų skelbimų, kuriuose už bilietus į Dua Lipos koncertą prašoma kur kas daugiau, nei jie iš tiesų kainavo.

Bilietų kainos svetainėje bilietai.lt svyravo tarp 79 ir 294 eurų, o štai užsidirbti panorę lietuviai už vieną bilietą prašo ir 300, ir net 600 eurų.

Padaugėjus tokių skelbimų penktadienio vakarą feisbuke pasisakė ir oficialaus bilietų platintojo „Bilietai.lt“ atstovai – priminė vartotojų taisykles.

„Bilietą kopijuoti, dauginti, klastoti, perparduoti tretiesiems asmenims griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama panaudoti ar juos įgyti kitu neteisėtu būdu. Už šių draudimų pažeidimus arba bandymą pažeisti asmenys atsako LR įstatymuose numatyta tvarka. Asmenys, neteisėtai naudojantys bilietus gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius. Neteisėtai įsigytu bilietu disponuojančiam asmeniui, gali būti panaikinta teisė pasinaudoti biliete nurodyta paslauga.“

Žmonės.lt primena, kad kad pasaulines gastroles „Future Nostalgia“ populiarioji dainininkė pradės koncertais Didžiojoje Britanijoje. Iš viso Europoje bus surengti 35 pasirodymai, tarp jų yra šiandien patvirtini koncertai, vyksiantys Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lietuvoje.

„Labai džiaugiuosi galėdama vėl vykti į gastroles ir pamatyti savo angelus asmeniškai! Kaip nuostabu, kad mes vėl visi šoksime ir švęsime kartu“, – savo gerbėjams Lietuvoje sakė Dua Lipa. „Kai kūriau albumo „Future Nostalgia“ dainas, įsivaizdavau, kaip jos skambės naktiniuose klubuose, kuriame šoksime su savo draugais. Labai džiaugiuosi, kad mano fantazija pagaliau išsipildys. Nekantraudama laukiu, kada savo dainomis galėsiu pasidalinti su jumis!“.

Dua Lipa / „Warner Music“ nuotr.

Vienintelį Dua Lipa koncertą Baltijos šalyse, kuris vyks Lietuvoje, pradės kita žinoma muzikos žvaigždė – „Grammy“ apdovanojimui nominuota garsi Švedijos dainininkė Tove Lo.

Fotogalerija:

Atlikėja Dua Lipa (31 nuotr.)
+25