Iššūkis Kristinai Radžiukynaitei: ar akloje perklausoje jos balsas bus įvertintas?

Kristina Radžiukynaitė su Bachu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Kristina Radžiukynaitė su Bachu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2021-01-31 13:21
AA

Sekmadienio vakarą televizijos eteryje prasidės paskutinė „Lietuvos balso“ aklųjų perklausų etapo laida. Mokytojų komandose – vos kelios likusios vietos, tačiau scenoje nustebins neįtikėtinas skaičius jas užimt vertų dalyvių, kurie mokytojams galvas apsuks savo balsais, o žiūrovus privers stebėtis jų gyvenimo istorijomis.

Tiesa, užimti vietą mokytojų komandoje norės ne visi scenoje pasirodę atlikėjai. Paskutinėje laidoje įvyks ir jau tradicija projekte tapęs pasirodymas, kuomet į sceną lips mokytojams jau gerai pažįstamas atlikėjas.

Šį kartą juo taps naujoji projekto reporterė KaYra. Kiekvienas metais šiems dalyviams staigmenoms tenka tikras išbandymas – jie jau užsitarnavę vietą muzikos scenoje ir turi tūkstančius gerbėjų Lietuvoje, tad jaudulys, ar ir šį kartą jiems pavyks atsukti mokytojų kėdes – ypatingai didelis. 

Kristina Radžiukynaitė-KaYra / Stop kadras
Kristina Radžiukynaitė-KaYra / Stop kadras
Kristina Radžiukynaitė-KaYra / Stop kadras

Tačiau šioje laidoje jaudintis teks ir patiems mokytojams. Jie visais būdais stengsis gauti stipriausius dalyvius ir užkirsti kelią, tai padaryti savo kolegoms. Visą sezoną ypatingai laukę stiprių vyrų vokalų, dėl vieno iš paskutinės „aklųjų perklausų“ laidos dalyvio užvirs ypatinga kova. Šį balsą jau po pirmojo pasirodymo mokytojai išdrįs pavadinti ir būsimu nugalėtoju.

„Šio bloko paspaudimas nėra toks įvertinimas man, kaip mokytojui, koks yra tau, kaip dalyviui. Vadinasi, kad kažkuris mokytojas labai baiminasi, kad tu potencialiai ateisi į mano komandą ir joje laimėsi šitą projektą. Man labai apmaudu dėl to, nes mes visi šį sezoną laukėm bičų, o po to, ką išgirdome, atsisukome visi keturi. Neabejoju, kad būsi finale“, – iš mokytojo gavęs „bloko“ mygtuką laidoje nuoskaudos dėl to neslėps Donatas Montvydas, prieš kurį  stovės talentingas, sceną jau puikiai pažįstantis atlikėjas.

Visų nuostabai vaikinas pripažins, jog jau daug metų pats kuria savo dainas ir mokytojų įkalbėtas, užėmęs vietą prie vieno iš projekto muzikantų klavišų, atliks jautrią savo kūrybos dainą. 

„Kai tu atlieki savo kūrybos dainas, tu skambi dar kitaip, dar geriau. Ne kiekvienas gauna proga vienoje laidoje turėti du pasirodymus. Ir šis antras tikrai pralenkė pirmąjį. Galiu pasakyti tik vau“, – susižavėjimo jauno dalyvio talentu neslėps Donatas Montvydas. Jam antrins ir kiti projekto mokytojai, kurie pripažins, kad scenoje nuskambėjęs kūrinys tiesiog privalo būti išleistas. 

Kieno komandą pasirinks šis visus mokytojus pribloškęs vaikinas ir dėl kokių dalyvių mokytojai scenoje ne kartą savo talentą rodys patys – jau šį sekmadieni vakarą, 19.30 val., paskutinėje „Lietuvos balso“ aklųjų perklausų etapo laidoje per LNK.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra / Stop kadras