Ištekėjo Brunėjaus sultono dukra princesė Fadzillah Lubabul: prabangios vestuvės truko savaitę

Brunėjaus sultono dukros, princesės Fadzillah Lubabul vestuvių akimirkos / Socialinių tinklų nuotr.
Brunėjaus sultono dukros, princesės Fadzillah Lubabul vestuvių akimirkos / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-27 10:29
AA

Brunėjaus sultono dukra, princesė Fadzillah Lubabul ištekėjo už Awango Abdullah Nabil Mahmoud Al-Hashimi. Išskirtinė tuoktuvių ceremonija Sultono rūmuose truko savaitę, o ją lydėjo ilgaamžės tradicijos.

Brunėjaus sultono dukros, princesės Fadzillah Lubabul vestuvės prasidėjo dar sausio 16-ąją su sultono palaiminimu ir pasibaigė sausio 23-ąją prabangia ceremonija karališkuosiuose rūmuose.

Ceremonijoje, surengtoje Omaro Ali Saifuddieno mečetėje, jaunikis ištarė savo įžadus visų dalyvių, įskaitant sultoną, akivaizdoje. Jautri akimirka buvo palydėta 17-kos pabūklų salve.

Iškilmingų vestuvių nuotraukos:

Princesė vestuvių ceremonijai pasirinko baltą europietiško stiliaus suknelę, avėjo briliantais nusagstytus batelius.

Taip pat nuotaka pasipuošė savo motinos karalienės Saleha smaragdine tiara, prie kurios priderino didžiulį kaklo papuošalą su dideliu smaragdu ir atitinkamais auskarais, rašo „Daily Mail“.

Gerbėjai buvo priblokšti išvydę kai kurias vestuvių nuotraukas. Jose spinduliuoja tikra prabanga ir ilgaamžės tradicijos.

Iškilmingų vestuvių nuotraukos:

Primename, kad Kingstono universitetą baigusi princesė Fadzillah yra devinta iš dvylikos sultono vaikų. Taip pat ji yra Brunėjaus nacionalinės tinklinio komandos kapitonė.

75-erių metų Brunėjaus sultonas yra vienas turtingiausių monarchų pasaulyje.