Ištekėjo tapytoja Kristina Ališauskaitė: santuokos priesaiką davė magiškoje Nidoje

Kristinos Ališauskaitės ir Roko Volungevičiaus vestuvės / Raimondos Vyšnios nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Viena perspektyviausių šiuolaikinių pasaulio tapytojų Kristina Ališauskaitė jau beveik mėnesį pratinasi prie žmonos statuso. Rugsėjį įvykusios jos ir verslininko Roko Volungevičiaus vestuvės vainikavo tris metus trunkančius jų santykius. Įspūdingomis nuotraukomis iš Nidoje vykusių tuoktuvių ir savo draugystės istorija Kristina sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

Tapytoja Kristina Ališauskaitė – pirmoji ir vienintelė Lietuvos menininkė, įtraukta į leidyklos „Thames & Hudson“ knygą „100 Painters of Tomorrow“ – perspektyviausių šiuo metu kuriančių pasaulio tapytojų sąrašą. Talentingai menininkei šis ruduo yra neeilinis, nes po pandeminio sąstingio atsinaujinusios veiklos įtraukė į stiprų drabų sūkurį. Neseniai šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius ’21“ ji pristatė naujausią savo darbą – „Autoportretas košmaras“ ir ruošiasi asmeninei darbų parodai, kuri lapkričio mėnesį vyks Amsterdame.

Vis tik šis ruduo menininkei ypatingas ne tik dėl profesinių įvykių, bet ir dėl rugsėjį įvykusių jos ir sužadėtinio Roko Volungevičiaus vestuvių. Kristina pasakoja, kad dėl darbų gausos povestuvinę kelionę tenka nukelti vis tolimesniam laikui.

Kristinos Ališauskaitės ir Roko Volungevičiaus vestuvės / Raimondos Vyšnios nuotr.

„Toks tas medaus mėnuo – parodoms įgavus pagreitį, laiko jam tiesiog nėra“, – su Žmonės.lt dalijasi tapytoja, po vestuvių pasirinkusi dvigubą – Ališauskaitės-Volungevičės – pavardę.

Su dabartiniu vyru Roku Kristina susipažino kiek daugiau nei prieš dvejus metus. Jiedu susitiko laimingo atsitiktinumo dėka ir už tai galima padėkoti... Kristinos augintiniui.

„Vieną vasaros vakarą Vinco Kudirkos aikštėje vedžiojau šuniuką ir sutikau Roką, kuris pakvietė pavedžioti jį drauge. Taip ir užsimezgė mūsų draugystė“, – prisimena Kristina.

Santykiai darniai vystėsi ir Kristina su Roku tapo pora, o praėjusių metų rugsėjį jiedu įgijo sužadėtinių statusą. Tapytoja pasakoja, kad piršlybos jos atmintin įsirėžė labai stipriai.

Kristinos Ališauskaitės ir Roko Volungevičiaus vestuvės / Raimondos Vyšnios nuotr.

„Susižadėjome visai netikėtai. Pamenu, buvo pirmadienio popietė, Rokas pakvietė pietų, kurių metu lėkštėje vietoj menkės spurgyčių radau žiedą. Niekada to nepamiršiu“, – šypsosi moteris.

Nepamirš ji ir šių metų rugsėjo – būtent šį mėnesį ji su sužadėtiniu tapo vyru ir žmona. Savo santuoką jiedu oficialiai deklaravo Nidoje.

„Abu be galo mėgstame Nidą visais metų laikais, tad dėl vestuvių vietos daug svarstymu nebuvo“, – tvirtina menininkė. Kristina priduria, kad prieš šventę, jos metu ir po jos vyravo panašūs jausmai – tiek ji, tiek sužadėtinis Rokas jautėsi užtikrinti, ramūs ir džiaugėsi savo gyvenimo švente.

Kristinos Ališauskaitės ir Roko Volungevičiaus vestuvės / Raimondos Vyšnios nuotr.

Vis tik pirminis planas anaiptol nebuvo susituokti dviese. Kristina atskleidžia, kad svarstymai ir svajonių vestuvių planavimas užsitęsė kone metus, tad sprendimas surengti mažą šventę, kurioje dalyvauja tik jiedu ir liudininkai, buvo priimtas dėl atsargumo.

„Taip padarėme dėl to, nes planavimas užsitęsė ir situacija dėl koronaviruso tapo labai neaiški. Vis tik planuojame pandemijai aprimus surengti didelę šventę: sukviesti mano ir Roko šeimas, draugus, sudaryti bažnytinę santuoką ir trankiai atšvęsti“, – planais dalijasi Kristina. 

Fotogalerija:

Kristinos Ališauskaitės ir Roko Volungevičiaus vestuvės (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau