Ištekėjo tragiškai žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio dukra Meadow: prie altoriaus nuotaką lydėjo Vinas Dieselis

Paulo Walkerio dukros Meadow vestuvės / „Instagram“ nuotr.
Paulo Walkerio dukros Meadow vestuvės / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-10-23 08:45
AA

Tragiškai žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio dukra Meadow Walker (22) žengė svarbų žingsnį: mergina ištekėjo už aktoriaus Louiso Thorntono-Allano (24), praneša portalas „People“.

Žinia apie vestuves pasidžiaugė pati M.Walker. Penktadienį 22 metų Meadow socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo keletu šventės akimirkų.

„Mes susituokę“, – pasidalijusi kadrais rašė Meadow.

Meadow ir Louiso vestuvėse dalyvavo šeima ir artimiausi draugai, tarp kurių buvo ir anapilin iškeliavusio jos tėvo P.Walkerio bičiuliai – filmų „Greiti ir įsiutę“ žvaigždės Vinas Dieselis, kuris yra ir Meadow krikštatėvis, bei Jordana Brewster. 

Kaip rašo portalas „Insider“, prie altoriaus 2013 metais žuvusio Paulo Walkerio dukrą atlydėjo velionio bičiulis V.Dieselis. 

P.Walkerio dukra Meadow žurnalui „Vogue“ pasakojo, kad pandemija privertė pakeisti vestuvių planus.

 „Louiso šeima negalėjo dalyvauti. Daugelis artimų draugų, kuriuos laikome šeima, taip pat negalėjo dalyvauti dėl kelionių apribojimų“, – sakė ji. 

Meadow atskleidė esanti dėkinga savo tetai, kuri sunkiu metu padėjo suplanuoti vestuves. 

„Ji atliko neįtikėtiną darbą. Tobulesnės ir asmeniškesnės šventės negalėtume įsivaizduoti. Tiesa sakant, suplanuoti ją nebuvo sunku – mes su Louisu nuo pat pradžių tiksliai žinojome, ko norime. Tai buvo labai intymi šventė“, – žurnalui „Vogue“ pasakojo Meadow. 

Po oficialios vestuvių ceremonijos griausminga šventė persikėlė į paplūdimį.

„Buvome basi, šokome smėlyje... Naktį vainikavo nuostabūs fejerverkai. Tuomet mes uždegėme žibintus ir paleidome juos į nakties dangų“, – apie šventę pasakojo Meadow. 

Meadow ir Louisas susižadėjo šių metų rugpjūtį. Šią žinią žuvusio žymaus aktoriaus dukra M.Walker pranešė socialiniame tinkle „Instagram“. Ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame demonstruoja sužadėtuvių žiedą.

Užkadryje girdimas ir jos sužadėtinio – aktoriaus Louiso Thorntono-Allano balsas.

Pora savo santykius pirmąsyk viešai patvirtino liepos pradžioje, kai aktorius Louisas Thorntonas-Allanas paviešino jų bendrą nuotrauką. 

Viešumos vengianti Meadow Walker šių metų birželį pasirodė filmo „F9“ premjeroje, pagerbdama savo velionį tėvą Paulą Walkerį, kuris buvo ilgametis daugiaserijinio filmo „Greiti ir įsiutę“ aktorius. 

Meadow Walker / Scanpix nuotr.

Primename, kad Paulas Walkeris mirė 2013 m. lapkričio 30 d. Aktorius tragiškai žuvo patekęs į avariją, dar neužbaigus filmuoti „Greiti ir įsiutę 7“. 

Tuo metu jo dukrai Meadow Walker buvo vos 15-ka.

Sunkiai išgyvenusi tėvo mirtį, M.Walker savo socialiniuose tinkluose neretai pasidalija vaiksytės nuotraukomis, kuriose ji užfiksuota su tėčiu P.Walkeriu.