Ištekėjus paskutiniajai „Queens of Roses“ narei merginos ryžosi seksualiai fotosesijai

„Queens of Roses“ įsiamžino intriguojančioje fotosesijoje pajūryje“ / Jevgenijos ŽUK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Merginų grupei „Queens of Roses“ ši vasara primins ne tik tikrą darbymetį, bet ir pilną nuotykių, įspūdžių ir gražių švenčių sezoną. Dileta Meškaitė-Kisieliėnė, Akvilė Kisielienė ir Giedrė Linkevičienė aktyviai koncertavo, spėjo pakeliauti po Europą, atšvęsti Giedrės mergvakarį bei vestuves bei įgyvendinti vieną savo svajonių – įsiamžinti romantiškoje ir jaukiai seksualioje fotosesijoje Lietuvos pajūryje.

„Mums nusišypsojo fortūna ir, matyt, pats Neptūnas, kad šią itin lietingą vasarą pavyko ištaikyti nuostabų orą. Užteko keletos dienų, kad viskas būtų suplanuota. Bet ir geras oras dar ne viskas. Neįsivaizduojame, kas galėtų geriau atskleisti moterišką seksualumą, jeigu ne Jevgenija su Edita. Jos tikros stebukladarės, išpildžiusios mažą mūsų svajonę“ - pagyrų fotografei Jevgenijai ŽUK ir stilistei Editai Nyork negaili dainininkės.

Taip pat už nepriekaištingą įvaizdį merginos dėkingos ir Jurgitai Beržonskienei bei Aidos studijai.

Žvelgiant į vasariškas nuotraukas žavi paprastumas bei puikus stiliaus pojūtis - atlikėjos atrodo jaunatviškos ir linksmos, o įdegę bei apnuoginti kūnai suerzintų ne tik jūrų dievą Neptūną.

Skaitykite daugiau