„Išteku.lt“ parodoje – naujausios vestuvių tendencijos ir žinomi veidai

Liutauras Salasevičius, Milita Daikerytė, Ineta Puzaraitė su dukra / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Liutauras Salasevičius, Milita Daikerytė, Ineta Puzaraitė su dukra / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-22 15:25
AA

Šeštadienį prasidėjo jau ketvirtą kartą vykstanti vestuvių paroda „Išteku.lt“. Jos nepraleido būsimi jaunavedžiai ir visi besidomintys naujausiomis vestuvinių madų tendencijomis.

Alfas Ivanauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tarp susirinkusių dalyvių buvo galima išvysti ir žinomų žmonių. Čia pasirodė vestuvių planuotoja Laura Vagonė, grožio salono vadovė Milita Daikerytė, floristas Mantas Petruškevičius, aktorė Ineta Stasiulytė, dizaineris Egidijus Sidaras, virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas, atlikėja Ineta Puzaraitė su dukra Barbora, kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius, kepyklėlės „Liu Patty“ įkūrėja Liucina Rimgailė ir šokėjas, renginių vedėjas Tadas Rimgaila, dizaineris Liutauras Salasevičius, dizainerė Ingrida Žitkuvienė bei daugelis kitų.

Su būsimaisiais jaunavedžiais dalyviai dalinosi vestuvių šventės idėjomis: kaip sukurti asmeniškas, personalizuotas vestuves, kokios naujovės ir tendencijos laukia ateinančiais metais ir kaip nustebinti kiekvieną šventės svečią.

„Pastebėjome, jog norint švęsti populiariose vietose, užsisakyti geriausius specialistus ar pasirinkant populiarią datą geriausiai tai daryti dar rudenį. Žinoma, paskutinius akcentus galėsite sudėlioti iki vasaros, bet pradėti geriausia kuo anksčiau”, – teigia parodos organizatorė Rita Alksnienė.

Alfas Ivanauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Nauja vestuvių tendencija – romantiška vakarinė ceremonija. Tai nepakartojamas ir magiškas jausmas. Tik įsivaizduokite ceremonijos vietą puošia daugybė girliandų bei žvakių liepsna, o Jūs žvaigždžių ir mėnulio šviesoje prisiekiate vienas kitam amžina meile“, – idėja dalinasi vestuvių planuotoja Inesa Borkovska.

„Mano dekoras yra skirtas tiems, kurie nori įspūdingų vestuvių – stalą puošią per tūkstantį orchidėjų, kalijų ir chrizantemų žiedų, sidabriniai įrankiai, paauksuoti indai. Norint ypatingos šventės – sutaupyti nepavyks“, – šypteli M.Petruškevičius.

Alfas Ivanauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Išteku.lt“ parodoje taip pat buvo pristatytos ir svarbiausios vestuvių aktualijos – nuotakų suknelės, vestuvių puošybos tendencijos, šventės vietos ir fotografija.

Parodoje buvo ir siurprizų. A.Ivanauskas parodos metu surengė įspūdingą desertų šou, o aktorė I.Stasiulytė pasipuošė nuotakos suknele – galbūt ruošiasi vestuvėms?

TAIP PAT SKAITYKITE: Garsūs vestuvių ekspertai pataria būsimiems jaunavedžiams: kas madinga ir ko vengti?

Vestuvių paroda „Išteku.lt“ (33 nuotr.)
+27