Italų tenoras Andrea Bocelli pranešė persirgęs COVID-19: „Tai buvo tragedija“

Andrea Bocelli koncertas Kaune/ Eitvydo Kinaičio nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
AA

Garsus italų tenoras Andrea Bocelli antradienį pranešė užsikrėtęs naujuoju koronavirusu, bet dabar jau pasveikęs. Jis savo ligos patirtį apibūdino kaip „košmarą“.

A.Bocelli, praradęs regėjimą nuo 12 metų, balandžio 12-ąją vienas dainavo Milano katedroje, kad pakeltų Italijos gyventojų dvasią per pandemiją, nusinešusią šalyje beveik 33 tūkst. žmonių gyvybių.

Tai įvyko praėjus kiek daugiau nei mėnesiui po to, kai 61 metų tenorui buvo diagnozuota koronavirusinė infekcija COVID-19. „Tai buvo tragedija – užsikrėtė visa mano šeima“, – A.Bocelli sakė žurnalistams viename viešbutyje Pizos mieste.

„Visi karščiavome – nors, laimei, nesmarkiai – taip pat slogavome ir kosėjome“, – pasakojo A.Bocelli. Pizos mieste jis nuvyko su žmona duoti kraujo plazmos COVID-19 tyrimams. Kraujo plazmą naudos mokslininkai, ieškantys priemonių šiai ligai gydyti.

 

Andrea Bocelli/ Vida press nuotr.

„Turėjau atšaukti daug koncertų... Tai buvo tarsi gyventi košmare, nes jaučiausi nebekontroliuojantis padėties. Vyliausi, kad kuriuo nors metu nubusiu“, – pridūrė jis.

Dainininkas, pardavęs pasaulyje daugiau kaip 90 mln. savo įrašų kopijų, sakė „dėkojąs Dievui“, kad nėra politikas ir neturi priimti sprendimų, bet pridūrė, kad jam atrodo, jog Italijoje „per daug bauginama“ koronavirusu, kai krizė atrodo jau peržengusi savo piką.

A.Bocelli koncerto Milano katedroje vaizdo įrašas:

Andrea Bocelli koncertas Kaune (48 nuotr.)
+42
Skaitykite daugiau