Įvaizdį pakeitęs G.Vagelis pristato vaizdo klipą: „Nusprendžiau paieškoti naujo cinkelio“

Gabrielius Vagelis / Justės Urbonavičiūtės nuotr.
Gabrielius Vagelis / Justės Urbonavičiūtės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-17 14:58
AA

Dainų autorius ir atlikėjas Gabrielius Vagelis šiandien pristato naują savo singlą ir jam sukurtą vaizdo klipą „Šalia“ iš rudenį pasirodžiusio antrojo studijinio mini albumo „25“.

Pasak G.Vagelio, „Šalia“ yra apie pačius artimiausius žmones gyvenime, tad ne veltui klipo pristatymui pasirinktas kalėdinis laikotarpis – kai būname su savo brangiausiais žmonėmis.

„Šis kūrinys yra apie palaikymą ir labai artimus santykius. Čia pasakoju apie žmogų, kuris eina su tavimi kartu, nesvarbu, ar tau liūdna, ar linksma, kuris kartu juokiasi, kartu verkia ir visada tave palaiko“, – sakė atlikėjas.

Klipą dainai „Šalia“ kūrė vaizdo menininkė Justė Urbonavičiūtė. Kaip teigia G.Vagelis, tikslas buvo neapkrauti dainos ir suteikti jai papildomos spalvos. Be to, klipe atlikėjas pasirodo gerokai pakeitęs įvaizdį – ilgus rudus plaukus pakeitė šviesūs trumpi.

Gabrielius Vagelis / Justės Urbonavičiūtės nuotr.

„Jau gana seniai galvojau apie tai. Vis dėlto ilgus plaukus turėjau apie porą metų, tad labai norėjosi pokyčių. Kadangi panašią trumpą šukuoseną jau turėjau anksčiau ir man ji labai patiko, nė kiek nedvejojau, tik šį kartą nusprendžiau paieškoti dar kokio nors naujo cinkelio. Turėjau jau anksčiau ir šviesius plaukus, bet tada jie buvo ilgi, o dabar norėjau pasižiūrėti, kaip atrodys trumpa šviesi šukuosena. Ir galiu pasakyti, kad esu tikrai labai patenkintas, girdėjau, kad ir žmonėms patinka naujasis mano įvaizdis“, – kalbėjo G. Vagelis.

Gabrielius Vagelis / Justės Urbonavičiūtės nuotr.

Dar viena naujiena, kuria dalinasi atlikėjas, – nemokamas virtualus koncertas penktadienį per „Loftas TV“ platformą. Čia G.Vagelis pasirodys su savo grupe ir atliks visus žinomiausius kūrinius iš albumų „Vėjai ir vanduo“ bei „25“.

„Nors šiuo sudėtingu laikotarpiu negalime susirinkti ir muzikos klausytis gyvai, labai norime, kad mūsų muzika vis tiek pasiektų kiekvienus namus ir suteiktų žmonėms daugiau vilties ir optimizmo. Tad labai džiaugiamės, kad turime tokią galimybę susitikti bent jau nuotoliniu būdu, per kompiuterio ekraną ar televizorių“, – sakė dainininkas.