Įvaizdį pakeitęs grupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius sulaukė kandžių replikų

 Benas Aleksandravičius / Justino Auškelio nuotr.
Benas Aleksandravičius / Justino Auškelio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-18 12:16
AA

Alternatyvios scenos dievukas Benas Aleksandravičius, operos solistė Ieva Prudnikovaitė, dainininkas Vaidas Baumila ir legendinės grupės „69 danguje“ merginos – jau nuo sausio 2 d. susitiks visiškai skirtingi, tačiau ryškiausi Lietuvos scenos veidai, kurie leisis į talentų paieškas naujame muzikiniame projekte „Lietuvos balsas. Kartos“. Tai – pirmasis tokio formato „The Voice“ sezonas pasaulyje. „Šis šou sugriaus bet kokius stereotipus apie muziką “, – intriguoja į vieną iš mokytojų kėdžių atsisėdęs Benas Aleksandravičius.

Su roko muzika, alternatyva ir pasipriešinimu įprastoms normoms siejamas Benas Aleksandravičius neslepia, kad tapęs „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytoju išvydo įvairių reakcijų. 

„Pasidalinęs nuotraukomis, kuriose pozuoju su kostiumu mokytojo kėdėje sulaukiau tokių fanų komentarų kaip „Rest in peace“ (liet. „Ilsėkis ramybėje“) ar „No more pankūcha“ (liet. „Daugiau jokio punk roko“), – juokiasi Benas. – Tačiau aš manau, kad tokios pastabos neturi jokio pagrindo: visada sakiau, kad televizija yra tokia, kokią mes ją sukuriame. Tai reiškia, kad ne tik projektai duoda man, bet ir aš galiu duoti projektui atnešdamas į jį savo pasaulį. Net nekalbant apie tai, kad  „Lietuvos balsas“ yra nuostabus, įkvepiantis, profesionalus formatas: stebėjau įvairius sezonus anksčiau ir tikrai pagalvodavau, kad jeigu man pasiūlytų tapti mokytoju, pasirašyčiau.“

Benas Aleksandravičius / Justino Auškelio nuotr.

Kalbėdamas apie „Lietuvos balsas. Kartos“ privalumus, B.Aleksandravičius išskiria didelę žanrų įvairovę.

„Buvau nustebęs ir sužavėtas, kokie skirtingi ir unikalūs yra mūsų dalyviai. Be abejo, man, kaip atstovaujančiam grupių kategoriją, ypač įdomu tai, kad projekte gali dalyvauti ir skirtingos grupės. Kita vertus, tai nereiškia, kad kreipsiu dėmesį tik į grupes ar tik  į savo atstovaujamą žanrą.

Žinoma, neišsižadėsiu roko, skirsiu jam išskirtinį dėmesį, tačiau pagrindinis mano tikslas yra surinkti kuo spalvingesnę komandą, kuri kituose etapuose nustebintų dar labiau“, – sako atlikėjas ir papildo, kad be žanrinio artumo, yra ir kitų patirčių, kuriomis jis norėtų pasidalinti.

„Dar visai neseniai pats buvau jaunų atlikėjų vietoje, todėl puikiai prisimenu visus jiems kylančius klausimus, žinau, ką tai reiškia, tad esu pasirengęs jiems padėti skintis kelią į priekį ir būti pastebėtiems“.

Benas Aleksandravičius / Justino Auškelio nuotr.

Paklaustas, kokių atlikėjų šiandien trūksta Lietuvos scenai, Benas išlieka pozityvus.

„Manau, kad esame puikiame etape, kai lietuvaičiai pagaliau kuria daug skirtingos ir vis geresnės muzikos. Aš pats taip pat klausausi pačių įvairiausių stilių ir kūrinių. Pavyzdžiui, daug kas klausia, kaip man sekasi sutarti su kitomis projekto mokytojomis, grupės „69 danguje“ merginomis. Aš atsakau, kad puikiai – jos taip pat ne kartą skambėjo mano „playliste“, o per šventes jų kūrinius su malonumu plėšiam visu garsu“, –  šypsosi Benas ir papildo, kad nepaisant to, kokiam žanrui atstovauji, scenoje svarbiausia nuoširdumas.

„Jo niekada nebus per daug“, –  sako naujasis  „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytojas. 

Šeimas, kolegas, draugus ir talentus sujungsiantis projektas „Lietuvos balsas. Kartos“ LNK ekranuose startuoja  jau sausio 2 d., sekmadienį.  Nuo pat pirmosios laidos dalyviai varžysis dėl galimybės patekti į projekto finalą, kuris vyks kovo 11 d., 19 val. „Avia Solutions Group“ arenoje. Užsitikrinti galimybę gyvai stebėti  koncertą galima jau dabar, o didžiausi projekto fanai turės galimybę gyvai stebėti ir dvikovas, kurios arenoje vyks sausio 7 d. bei pusfinalį sausio 9 d. 

Benas Aleksandravičius / Justino Auškelio nuotr.