Įvardijo grožio procedūras, kurias būtina atlikti šį rudenį

Džeralda Kalinauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Džeralda Kalinauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Reklama
2022-08-25 08:55
AA

Motociklų ir roko muzikos gerbėja, aistringa ekstremalių kelionių mėgėja, šią vasarą apkeliavusi beveik visą Prancūziją motociklu, Inovacinio grožio ir estetikos centro „Renovacija“ įkūrėja, profesionali kosmetologė Džeralda Kalinauskė sako, kad po atostogų kiekvienai moteriai privalu atgaivinti nuo saulės, jūros druskos ir naktinių vakarėlių pavargusią veido odą.

Klientėms D.Kalinauskaitė rekomenduoja rudenį pasitikti labai paprastomis ir lengvomis veido procedūromis. Naujovė kosmetologijoje, pasak jos, sulaukusi didžiulio populiarumo tarp kosmetologų ir klientų, – hidrodermabrazija („Hydrafacial“), arba drėgnas veido odos šveitimas.

„Per procedūrą specialiais serumais bei vakuuminiais odos šlifavimo antgaliais pašalinamos senos odos ląstelės ir visi nešvarumai. Naudojami serumai išlygina smulkiąsias raukšles ir sumažina giliąsias, sutraukia išsiplėtusias veido odos poras, panaikina nuo saulės atsiradusią pigmentaciją“, – grožio procedūros privalumus vardija D.Kalinauskaitė.

Džeralda Kalinauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Kosmetologė patikino, kad drėgnoji dermabrazijos procedūra maloni, neskausminga ir per ją galima įpurkšti į odą drėkinamųjų, maitinamųjų ar kitų serumų. Naudojant „Hydrafacial“ dermabrazinę sistemą kartu galima atlikti ir kitas veido procedūras.

Priklausomai nuo veido odos būklės ir amžiaus, papildomai gali būti daromas limfodrenažas, deimantinė hidrodermabrazija, įvairūs rūgštiniai šveitimai, pritaikomi „anti-aging“ serumai, LED mėlynosios arba raudonosios šviesos terapija ar kitos veido odos grožio puoselėjimo procedūros. Drėgnoji dermabrazija tinka visų tipų odai, bet kuriuo metų laiku.

„Po šios procedūros oda bus daug skaistesnė ir gaivesnė. Drėgnoji dermabrazija ramina ir gaivina veido odą. Lėtina jos senėjimą, mažina raukšles, gydo pigmentaciją, spuogus, koreguoja veido ovalą, suteikia skaisčią išvaizdą“, – sako D.Kalinauskaitė.

Norint pajusti „Hydrafacial“ procedūros efektyvumą, užtenka vieno karto. Pamėginkite ir įsitikinsite!

Kita, pasak D.Kalinauskaitės, šiuo metu itin populiari neinvazinė veido odos puoselėjimo procedūra yra frakcinis mikroadatinis odos stangrinimas („Thermage“ arba „Thermolifting“).

Džeralda Kalinauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Tai itin efektyvus, minimaliai invazinis, todėl tikrai saugus odos atjauninimo metodas, per kurį itin smulkios adatytės gilesniuose odos sluoksniuose atlieka taškinę koaguliaciją. Kitaip tariant, stimuliuoja audinius veikiamoje srityje taip, kad pradeda vykti ląstelių atsinaujinimo procesai, intensyviai gaminasi naujos kolageno ir elastino skaidulos. Po procedūros procesas tęsiasi dar apie 6 mėnesius, rezultatai išlieka ilgam“, – sako kosmetologė.

Mikroadatėlių ir radiodažnio technologija leidžia atkurti odą iš vidaus jos pačios resursais, tiesiog neįkyriai, neskausmingai, labai efektyviai ir ilgam užkuriant gamtos mums padovanotus mechanizmus. Po šios procedūros nelieka mėlynių ar žaizdų, ji beveik nepalieka jokių žymių, per ją nenaudojamos jokios pagalbinės medžiagos, o rezultatai – tiesiog stulbinantys.

Kosmetologai sako, kad šis technologijų – mikroadatų ir radiodažnio – derinys daro tikrus stebuklus, todėl jį galima prilyginti chirurginėms korekcijomis. Tačiau šis metodas saugus, nekelia jokios rizikos ir jo kaina tikrai gerokai mažesnė nei chirurginių operacijų. Norint išgauti maksimalų efektą, reikės kelių procedūrų.

Džeralda Kalinauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Skubančioms ar dirbančioms moterims labai svarbu ir tai, kad po procedūros nereikės jokio reabilitacinio periodo. Oda būna šiek tiek paburkusi, paraudusi 1–2 dienas. Parą paveiktos vietos negalima prausti vandeniu, eiti į pirtį ar soliariumą, veidui būtina naudoti kremą su UV. Po procedūros 24 val. nerekomenduojama rūkyti, gerti alkoholio. Taip pat reikėtų žinoti, kad keletą dienų prieš ją nereikėtų gerti antidepresantų, hormoninių preparatų.

Inovacinio grožio ir estetikos centre „Renovacija“ atliekama ir daugiau veido ir kūno grožio procedūrų. Kosmetologė Džeralda Kalinauskaitė nuolatos domisi grožio srities inovacijomis, mokosi, gilina teorines ir praktines žinias, todėl klientėms gali pasiūlyti naujausias grožio procedūras, kurių efektyvumas prilygsta plastinėms operacijoms.

  • J. Basanavičiaus g. 7
  • Informacija ir registracija telefonu +370 659 44440
  • FB Dzeralda Kalinauskaite
Estetikos centro „Renovacija“ įkūrėja, profesionali kosmetologė Džeralda Kalinauskaitė (10 nuotr.)
+4