Įvertinkite: Aistė Lasytė perdainavo legendinę Cher dainą „Bang Bang“

Aistė Lasytė / Organizatorių nuotr.
Aistė Lasytė / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-20 10:37
AA

Aktorė ir dainininkė, grupės „Liūdni slibinai“ narė Aistė Lasytė visada užsiėmusi: nuolatinės repeticijos, įrašai, pasirodymai, o dabar – ir darbas filmavimo aikštelėje. Jauna moteris vaidina naujame 12 dalių TV3 televizijos filme „Puolusių angelų miestas“, kur atlieka vieną pagrindinių – į didžiąją sceną bandančios patekti Brigitos – vaidmenį. Televizijos filme Aistei tenka ne tik vaidinti, bet ir dainuoti – specialiai „Puolusių angelų miestui“ ji jau perdainavo tris pasaulyje puikiai žinomas dainas.

Viena iš dainų – legendinis dainininkės Cher kūrinys „Bang Bang“ (My Baby Shot Me Down). Jį parimusi ant pianino dainavo ir Nancy Sinatra. Daina daugeliui asocijuojasi ir su Quentino Tarantino filmu „Nužudyti Bilą“.

„Puolusių angelų mieste“ ši daina skamba iš Aistės lūpų. Ji „Bang Bang“ dainuoja ilgesio ir liūdesio pilnomis akimis, su melancholijos gaida balse.

Dainą galima išgirsti ir specialų klipą pamatyti čia:

Aistė, pati kurianti dainas ir muziką, nemano, kad kitų kurtas dainas reikėtų „išjausti“ kaip savas. „Net ir savų dainų nereikėtų „išjautinėti“ taip pat kaip kitų savo kūrybos dainų, – sako Aistė. – Kokia daina, taip ir jauti, tik savaip.“

Aistė yra sukūrusi ne vieną dainą. Pasak jos, kai kurios dainos tiesiog pačios jai ateina į galvą, dėl kai kurių tenka pasėdėti užsidarius vienai. „Kartais įkvėpimas neateina, o reikia, kad ateitų – tada darbuojiesi viena, be „mūzos“. Ir negali pasakyti, kad išėjo prasčiau. Aišku, ne visada geriau, bet kažkas išeina. O „kažkas“ geriau negu „bet kas“, – sako šypsodamasi aktorė, dainininkė ir dainų kūrėja.

Nors A. Lasytė pripažįsta, kad savos kūrybos dainos yra artimesnės, kitų sukurtos taip pat gali būti mielos. „Nelygu kurią dainą kokią dieną dainuoji. Kartais daina būna tokia graži, kad net gailiesi, jog ne tu ją sukūrei, o kartais ta pati daina tiesiog netinka tai dienai“, – sako ji.

„Puolusių angelų mieste“ įtakingas šešėlinio pasaulio bosas (akt. Kęstutis Jakštas) pameta galvą dėl balsingosios A. Lasytės, vaidinamosios Brigitos. Bosas – už Brigitą gerokai vyresnis, į tėvus tinkantis vyras – galiausiai užkariauja jos širdį. Tokie porų santykiai šiuolaikinėje visuomenėje dažni, tačiau sukelia daug kalbų. Ką apie tai mano Aistė?

Aistė Lasytė ir Kęstutis Jakštas / TV3 nuotr.

„Manau, kad kiekvieno gyvenimas yra kiekvieno gyvenimas, kiekvieno santykiai yra kiekvieno santykiai, o kiekvieno meilė yra kiekvieno meilė, todėl ne kiekvieno reikalas, koks kieno reikalas. Žmonės patys renkasi kaip jiems teisingiau“, – mano Aistė.

Televizijos filme atsiskleis įvairių, skirtingiems socialiniams sluoksniams priklausančių, žmonių istorijos. Miesto meras, valdinga jo žmona, stambus verslininkas, svajoklė padavėja, nusikalstamo pasaulio šulas, įtakinga žiniasklaidos redaktorė – tai keli pagrindiniai „Puolusių angelų miesto“ herojai, kurių gyvenimai netikėtai susipins.

Pagrindinius vaidmenis ketvirtoje filmo dalyje kuria profesionali marga aktorių komanda: Monika Vaičiulytė, Natalija Janičkina, Larisa Kalpokaitė, Alvydas Šlepikas, Šarūnas Banevičius, Kęstutis Jakštas ir kiti.

Ketvirtoji televizijos filmo „Puolusių angelų miestas“ dalis – jau pirmadienį, 19.30 val., per TV3. Pirmąsias tris serijas galima pamatyti televizijoje internete TV3 Play.

Aistė Lasytė ir Kęstutis Jakštas / TV3 nuotr.