Įvertinkite: Cardinal ir Kamilė Kielaitė pristato nesivaikant madų sukurtą dainą „Mintimis einu“

Cardinal ir Kamilė Kielaitė  / Asmeninio albumo nuotr.
Cardinal ir Kamilė Kielaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-05-14 11:16
AA

Eksperimentuoti mėgstantys atlikėjai Cardinal ir Kamilė Kielaitė-Kami pristato dar vieną muzikinį kūrinį – dainą „Mintimis einu“. Tai jau trečiasis bendras šių atlikėjų kūrinys, kurį bus galima išgirsti radijo stočių eteryje. Nesivaikydami tendencijos dainuoti angliškai, šiauliečiai muzikantai renkasi kurti tekstus gimtąja lietuvių kalba.

Pirmas tikslas, kuriant dainą „Mintimis einu“, buvo įrašyti ją anglų kalba ir pateikti užsienio radijo stotims. „Manau, esame pakankamai muzikaliai subrendę būti išklausyti ir už Lietuvos ribų, tačiau Kamilė mane įtikino, kad dainuoti gimtąja lietuvių kalba Lietuvoje jau darosi didesnis iššūkis ir eksperimentas“, – prisimena kūrybinį procesą tekstus kuriantis Cardinal. 

Kamilė Kielaitė atvirauja, kad ši daina jai pačiai yra neįprasta, tačiau savo skambesiu įtraukianti klausytoją: „Be galo keista po tiek metų save girdėti dainuojant lietuviškai ir, turiu pripažinti, jog šis kartas bus tikrai ne paskutinis.“

„Nors visi esame kosmopolitai ir gyvename išsibarstę po pasaulį, visgi mūsų pasirinkimas – Lietuvos klausytojams dainuoti lietuviškai“, – skatina abu atlikėjai. 

Trečiąjį bendrą projektą pristatantys Cardinal ir Kami tiki, kad naujoji daina paskatins klausytojus mintimis nukeliauti pas savo artimus ir brangius žmones, išsibarsčiusius užsienio šalyse, o galbūt prisiminti nutrūkusius ryšius ar santykius.