Įvertinkite: dainuojantys šokėjai įkūrė savo grupę „Džentelmenai“

Grupės „Džentelmenai“ pasirodymas / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Grupės „Džentelmenai“ pasirodymas / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-12-03 17:03
AA

Jau antrą savaitgalį iš eilės LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ tarp dalyvių pasirodymų žiūrovus linksmino keturi šokantys dainininkai – Andrius Butkus, Dainius Dimša, Tadas Rimgaila ir Vytautas Mackonis. Šie vyrai neseniai įkūrė savo grupę, kuri kol kas vadinasi „Džentelmenai“.

Dainuojantys Andrius Butkus ir Dainius Dimša televizijos žiūrovams nėra naujiena. Jie jau anksčiau yra pasirodę įvairiausiuose projektuose, tačiau vyrai kartais dainuodavo dviese, o kartais į pagalbą pasikviesdavo kolegas, pavyzdžiui, šokėją Saulių Skambiną. Tačiau dabar vyrai tvirtina, jog  sekmadienio vakarą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ žiūrovai pamatė galutinę ir nekeičiamą grupę.

Grupės „Džentelmenai“ pasirodymas / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

„Ten buvo daugiau televizinis variantas, o dabar mes jau šiek tiek daugiau koncertuoti pradedam patys. Dabar su Inga Valinskiene važinėjam į koncertus, bet turim ir savų užsakymų, kur tik viena mūsų grupė koncertuoja“, – Žmonės.lt kalbėjo Andrius Butkus.

Tiesa, vienintelis dalykas, dėl kurio dainuojantys šokėjai dar neapsisprendė – grupės pavadinimas. Vyrai buvo pavadinti „Džentelmenais“, tačiau tai dar nėra galutinis variantas. „Kol kas mus galima vadinti „Džentelmenais“, bet tikėtina, kad pavadinimą keisim“, – šypsojosi dainininku tapęs Andrius.

„Džentelmenai“ jau spėjo įrašyti septynias dainas ir netrukus įrašinės dar daugiau. Vyrai tikino, jog muzikinių klipų savo hitams filmuoti nežada, mat nebūtų jų kur parodyti. Tačiau dainuoti šokėjams labai patinka. „Man dainavimas nėra naujiena, aišku, tobulintis yra kur, tą ir darau su kolegomis. Šokis yra mano darbas ir pašaukimas, o dainavimas yra avantiūra gerąja prasme“, – pasakojo vienas grupės dainininkų A.Butkus.

Skaitytojams siūlome pažiūrėti ir komentaruose įvertinti vieną grupės „Džentelmenai“ pasirodymų.